Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Головна

ЗАСІДАННЯ КЛУБІВ ПОЗА НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 19/05/2018

16 травня в бібліотеці навчального закладу відбулося спільне засідання клубу художньої творчості «Креатив» та бібліотечного клубу «Діалог», присвячене  Всесвітньому дню вишиванки. Учасники заходу ознайомилися з презентацією «Вишивана моя Україна», з якої дізналися про історію української вишивки, орнаментальні мотиви та практичне застосування вишивки.  Активісти клубів презентували стіннівку та виставку – експозицію «Візерунки душі української».

УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЗАХОДІ 22/05/2018

Активісти студентського самоврядування електротехнічного відділення  Плужник Дар’я, Луцишена Крістіна та Швець Денис на чолі з викладачем іноземної мови Овчинніковою О.М. взяли участь у міському фестивалі «Вишиванка 2018».

 Студенти продемонстрували свої вишиванки учасникам фестивалю та журі, яке обирало найкращу вишиванку у номінаціях «Найкраща традиційна вишиванка», «Найкраща сучасна вишиванка» та «Найкраща оригінальна вишиванка». Наприкінці фестивалю студенти отримали заохочувальні призи від організаторів.

ДЕКАДА СПЕЦІАЛЬНОСТІ НА ЕКОНОМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ 18/05/2018

У рамках декади спеціальності «Галузеве машинобудування» у коледжі  були проведені наступні поза навчальні заходи:

  • - зустріч з представником Херсонського міського центру зайнятості  - «Актуальні проблеми ринку праці в Херсонській області» за підтримки підрозділу сприяння працевлаштування випускників коледжу;    

  • - екскурсія на НВП ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» для студентів третього курсу, де здобувачі освіти будуть проходити виробничу практику за дуальною системою освіти в наступному навчальному році;

  • - олімпіада з дисципліни «Інженерна графіка» серед студентів 311 та 312 груп,

під керівництвом  викладача Дядюн К.В.

Призові місця посіли студенти:

     І-е місце  Литовченко Юрій    

     ІІ- е місце Остапов Євген

     ІІІ-е місце Авраменко Дмитро

Студенти  третього курсу під час проведення олімпіади з дисципліни «Інженерна графіка»  

  • етап (Обласного) конкурсу фахової майстерності за професією «Токар» серед студентів 411 групи.

 Призові місця посіли студенти:

     І-е місце   Веренич Станіслав

     ІІ- е місце  Гученко Віктор

     ІІІ-е місце  Щербіна Олександр 

Переможці конкурсу  фахової майстерності за професією «Токар»

  • конкурс кмітливих та винахідливих «Я-технолог» серед студентів третього курсу. Перемогу отримала команда «220 Вольт» під керівництвом капітана Федкевича М.;

Студенти під час проведення конкурсу «Я – технолог»

  •  олімпіада з дисципліни «Технологія машинобудування» серед студентів групи 311та 312, під керівництвом  викладача  Шаповалової К.І.

 

Студенти  третього курсу під час проведення конкурсу «Технологія машинобудування»

Призові місця посіли студенти:

     І-е місце  Авраменко Дмитро

     ІІ- е місце Скляренко Денис

     ІІІ-е місце Федкевич Максим та Веліжанін Владислав

    

Переможці олімпіади з дисципліни «Технологія машинобудування»

Переможці нагороджені Почесними грамотами. Всі учасники отримали сертифікати на одержання додаткових балів зі спецдисциплін.

Дякуємо всім учасникам декади та вітаємо переможців!


ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕД ВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 18/05/2018

Викладач фізики Семакова Т.О. взяла участь в обласному методичному об’єднанні викладачів фізики коледжів і технікумів Херсонської області, яке відбулося на базі Новокаховського приладобудівного технікуму.

Тетяна Олексіївна була головою журі ІІ етапу олімпіади з фізики серед студентів закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області, що відбувся в рамках методичного об’єднання.

Вітаємо призера олімпіади з фізики, студента 152 групи Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Рязанова Антона, який посів ІІ місце серед студентів згаданих навчальних закладів.

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ 18/05/2018

15.05.2018 року відбулися обласні змагання з пляжного волейболу серед команд ВНЗ I-IIрівнів акредитації, де команда дівчат Херсонського політехнічного коледжу посіла II місце.

Склад команди:

1. Поддобривна Анастасія – 261 гр.

2. Басенко Вікторія – 261 гр.

Тренер Береговий М.М.

Команда юнаків Херсонського політехнічного коледжу посіла III місце.

Склад команди:

1.      Немчонок Ярослав – 272 гр.

2.      Воривода Дмитро – 431 гр.

Тренер Рибкін А.В.

 

Вітаємо призерів змагань!

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 18/05/2018

Директор коледжу Яковенко О.Є.  нагородив студентів, які стали переможцями конкурсів, організованих Малою академією наук України:

1)     Обласного заочного конкурсу  «Натхненні театром»:

-         Рязанов А. (152 гр.) - диплом І ступеня в номінації «Відеоролик» (керівник Ботвинюк  О.В.);

-         Годун М. (152 гр.) - диплом ІІ ступеня в номінації «Відеоролик» (керівник Ботвинюк  О.В.);

-         Костецький О. (111 гр.)  - диплом І ступеня в номінації «Живопис» (керівник Ботвинюк  О.В.);

-         Ткачук (152 гр.) – диплом ІІ ступеня в номінації «Есе, нарис» (керівник Ботвинюк  О.В.);

-         Біленька Д. (252 гр.) - диплом ІІ ступеня в номінації «Живопис» (керівники  Удод Л.В., Ботвинюк  О.В.).

2)     ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2017/18 н.р.:

Диплом ІІ ступеня  в секції «Українська література»  отримав Ткачук (152 гр.) (керівник Ботвинюк  О.В.);

Дипломи учасників отримали:

-           Антощенко Є. (291 гр.) у секції «Філософія» (керівник Лебедь Г.М.);

-           Цимбар Б. (121 гр.)  у секції «Хімія» (керівник Фоменко  М.В.);

-           Яченков М. (121 гр.) у секції «Охорона довкілля та раціонального природокористування» (керівник  Фоменко  М.В.);

-           Скрипка К. (161 гр.) у секції «Валеологія» (керівник Заболотна С.О.);

-           Комлева Д. (181 гр.) у секції «Експериментальна фізика» (керівник Черченко О.А.);

-           Жукова А. (361 гр.) у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» (керівник  Комліченко О.О.);

-           Довга І. (161 гр.) у секції «Астрономія та астрофізика» (керівник Кумановський Є.О.);

-           Черков Є.(151 гр.) у секції « Математики» (керівник  Філонюк Г.О.);

-           Старушок А. (371 гр.) – у секції «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»  (керівник Свириденко О.М.).

 

     Також Олександр Євгенович відзначив викладачів, які підготували учасників та переможців конкурсів, спонукали їх до творчої праці один з одним і керували написанням науково-дослідницьких робіт.

1 2 3    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2018-05-22