Херсонський політехнічний фаховий коледж
Національного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

На «15» квітня 2024 р., (понеділок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

 

 

 

 

 

У груп 205, 251, 221 продовжується практика

 

 

 

 

 

 

305

1

Куліковська

Матвієнко (орг.готел.та рестор.обсл.)

 

305

3

Додатково

Аносова

 

318

3

Коленко

Відсутня

 

241

4

Чебукін

Відсутня

 

111

4

Додатково

Литвиненко

 

351

3

Комліченко

Левицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

341

1

 

 

 

 

 

 

 

2

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

 

 

 

 

3

Інф.систем.і технолог.

Наконечна

 

 

 

 

 

 

4

Біржова діяльність

Чебукін

 

 

 

 

 

361

1

 

 

391

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Інф.систем.і техн.в обліку

Наконечна

 

 

3

Податкова система

Живець

 

 

3

Податкова система

Живець

 

 

4

Іноз.мова за ПС

Сіліщенко, Сіденко

 

 

4

Іноз.мова за ПС

Сіліщенко, Сіденко

 

На «12» квітня 2024 р., (п'ятниця, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

311

4

Додатково

Рябініна(обл.для формоутвор.)

 

131

4

Додатково

Литвиненко

 

281

4

Філонюк

Бабикін

 

281

1

Бабикін

Куцак (укр.мова за ПС)

 

318

4

Аносова

Максимова

 

151

3

Аносова

Куліковська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

341

1

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

 

 

 

 

2

Електр.комерція

Наконечна

 

 

 

 

 

 

3

Біржова діяльність

Чебукін

 

 

 

 

 

 

4

 Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

 

 

 

 

361

1

Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

391

1

Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

 

2

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

2

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

3

Облік у галузях економ.

Комліченко

 

 

3

Управл.витратами

Живець

 

 

4

 

 

 

4

Плануван. і контроль діял.

Аблова

 

На «11» квітня 2024 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

305

3

Куліковська

Рибкін

 

241

1

Комліченко

Кузякіна

 

352

3

Комліченко

Багмет

 

352

4

Додатково

Комліченко

 

281

1

Максимова

Матвієнко

 

281

2

Максимова

Рибкін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

341

1

Комерційна діяльність

Наконечна

 

 

 

 

 

 

2

Комер.товарознавство

Наконечна

 

 

 

 

 

 

3

Податкова система

Живець

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

361

1

Контроль і ревізія

Комліченко

 

391

1

Обгрун.госп.рішень

Чебукін

 

 

2

Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

 

2

Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

 

3

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

3

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

4

 

 

 

4

 

 

На «10» квітня 2024 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

241

3

Кузякіна

Куцак

 

281

3

Аносова, Наумкіна

Філонюк

 

281

1

Філонюк

Аносова, Наумкіна

 

382

1

Аносова

Відсутня

 

291

4

Комліченко

Ротань

 

291

3

Ротань

Аблова

 

271

3

Сорокін

Воронова (підгот.ДПА)

 

281

2

Матвієнко

Семакова

 

232

3

Матвієнко

Відсутня

 

161

3

Литвиненко

Шкарбуль (укр.мова)

 

352

3

Сафонова

Федін

 

 181

 2

Семакова    

      Рогоцька, Коленко

 

 181

 3

Рогоцька, Коленко    

      Семакова  

 

 

 

 

 

 

 

341

1

Фіз.вих

Коцегубов

 

 

 

 

 

 

2

Фінанси, грош.обіг і кредит

Ротань

 

 

 

 

 

 

3

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

361

1

Податкова система

Живець

 

391

1

Податкова система

Живець

 

 

2

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

2

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

3

Облік і звітність в БУ

Аверіна

 

 

3

 

 

 

4

Контроль і ревізія

Комліченко

 

 

4

 

 

На «09» квітня 2024 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

305

3

Додатково

Куліковська

 

241

1

Комліченко

Живець

 

241

4

Живець

Комліченко

 

131

3

Литвиненко

Світюкова

 

131

2

Світюкова

Мадаєва

 

351

3

Сафонова

Левицький

 

151

3

Аносова

Вічна

 

371

3

Сорокін

Крижановська

 

272

4

Сорокін

Чебукіна

 

 

 

 

 

 

 

341

1

Комер.діялність

Наконечна

 

 

 

 

 

 

2

Електр.комерція

Наконечна

 

 

 

 

 

 

3

Податкова система

Живець

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

361

1

Економ.аналіз

Комліченко

 

391

1

Економ.аналіз

Комліченко

 

 

2

Фінанси, грош.обіг

Ротань

 

 

2

Фінанси, грош.обіг

Ротань

 

 

3

Контроль і ревізія

Комліченко

 

 

3

Організ.вироб.

Аблова

 

 

4

Ін.мова за ПС

Сіліщенко, Сіденко

 

 

4

Ін.мова за ПС

Сіліщенко, Сіденко

 

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

          ЗАТВЕРДЖУЮ  
          Директор коледжу  
          _____________________ О.Є.Яковенко  
          *  
    111 № ауд.   121(171) № ауд
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Українська література
Удод Л.В.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  4 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
 
Середа 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Іноз.мова/Хімія
Павліченко/Литвиненко
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4     4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М,
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Інформатика
Коленко В.О.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Історія/Хімія
Савенок/Литвиненко
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноз.мова/Укр. літ
СіденкоНГ/Удод Л.В.
  1 Укр. літ/Історія
Удод Л.В./Світюкова
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Іноземна мова
ПавліченкоО.В.
 
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4     4    
             
             
    131 № ауд.   151(105) № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
  1 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
2 Українська література
Куцак Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.,Носова
 
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Математика
Вічна О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
 
4 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  4    
Середа 1 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
  1    
2 Математика
Давиденко Т.М,
  2 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Стегалюк
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
4     4 Біологія
Заболотна С.О.
 
Четвер 1 Біологія
Заболотна С.О.
  1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Куцак
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Історія/Іноз.мова
Світюкова/Гречана
  1 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Іноземна мова/Історія
Аносова/ Куліковська
 
4     4    
             
             
             
    152 № ауд.   161(141,191) № ауд.
Понеділок 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Математика
Давиденко Т.М,
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  1 Українська література
Шкарбуль ОВ.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Українська мова
Шкарбуль ОВ.
 
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4    
Середа 1     1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Біологія
Заболотна С.О.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.,Носова
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Четвер 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Зарубіжна література
Шкарбуль ОВ.
 
3 Іноземна мова/Історія
Сіліщенко/Савенок
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
  1 Історія/Іноз.мова
Осадча/Сіденко
 
2 Укр. літ/Хімія
Ботвинюк/Литвиненко
  2 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Шкарбуль
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4    
             
    181 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Власенко О.М.
  1    
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  2    
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
  1    
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2    
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3    
4     4    
Середа 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2    
3 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
  3    
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1    
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2    
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
  1    
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2    
3 Укр.літ/Іноз.мова
Стегалюк/Власенко
  3    
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  4    
             
    Заступник директора з НР     __________________/Ротань Н.В./
             

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
*
    111 № ауд.   121(171) № ауд
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Інформатика
Коленко В.О.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г
 
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Географія
Матвієнко Т.В.
 
4 Географія
Матвієнко Т.В.
  4 Захист України
Заболотна С.О.
 
Середа 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Українська мова
Удод Л.В.
 
4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г
 
4          
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
    131 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
  1    
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2    
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
  1    
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2    
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
  3    
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Середа 1 Фізична культура
Коцегубов С.А
  1    
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2    
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3    
4     4    
Четвер 1 Географія
Матвієнко Т.В.
  1    
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2    
3 Іноземна мова
Гречана А.С.
  3    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1    
2 Українська література
Куцак Т.О.
  2    
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
  3    
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  4    
    151(105) № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Географія
Матвієнко Т.В.
 
3 Географія
Матвієнко Т.В.
  3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
 
4 Інформатика
Рогоцька,Носова
  4 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
Вівторок 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
 
4     4 Інформатика
Рогоцька,Носова
 
Середа 1 Захист України
Заболотна С.О.
  1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  4    
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
 
2 Фіз.виховання
Федін Ю.М.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 .Заруб.літер
Ботвинюк О.В.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
П'ятниця 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
    161(141,191) № ауд.   181 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  1 Географія
Матвієнко Т.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4 Математика
Кузякіна О.В.
  4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Вівторок 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  4 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
Середа 1 Географія
Матвієнко Т.В.
  1    
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
4     4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4          
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
  1 Фізика
Семакова Т.О.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
 
3 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
  3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
4 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір
Крижановська О.В.
  4 Підгот.ДПА укр.мова/----
БотвинюкО.В./---------------
 
Вівторок 1 Підгот. ДПА іст.України/
Підгот. ДПА укр.мова
Савенок/Стегалюк
  1 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір
Крижановська О.В.
 
2 Матеріалознав.та матеріли в маш.буд.
Федіна І.В.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Матеріалознав.та матеріли в маш.буд.
Федіна І.В.
 
4 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
  4 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
 
Середа 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
2 Вища математика      
Кузякіна О.В.
  2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
3 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
  3 Українська мова за ПС
БотвинюкО.В.
 
4     4  ----/Підгот. ДПА іст.України
-------------/Савенок Л.А.
 
Четвер 1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
  1 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
 
2 Матеріалознав. та матер/
Взаємозам.,стандар.та тех.вим.
Федіна І.В./Крижановська
  2 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір/
Матеріалознав. та матер
Крижановська/Федіна
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  3 Вища математика      
Кузякіна О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
  1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
 
2 Фізика
Семакова Т.О.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  4 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
 
    221 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
  2    
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  3    
4 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
  4    
Вівторок 1 БЖД/Підгот. ДПА укр.мова
Литвиненко/Удод
  1    
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  2    
3 Інж.та комп графіка
Зіменс Ю.В.
  3    
4 Осн.екол/-----------
Матвієнко/-------------
  4    
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1    
2 Укр. мова за ПС
Удод Л.В. 
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
  2    
3 Вища математика
Воронова Н.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 ТКМ/Підгот. ДПА іст.України
Федіна І.В./Осадча Л.С.
  1    
2 Фізика(вибір. розділи)
Подозьорова А.В.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4 Взаємозам., станд. та технічні вимір/І
нж.та комп граф
Рябініна О.М./Зіменс О.В.
  4    
    231 № ауд   232 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Вища математика      
Давиденко Т.М.
 
2 Електричні апарати
Клєпов В.П.
  2 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
 
3 ТОЕ
Савченко С.О
  3 Електричні апарати
Клєпов В.П.
 
4 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
  4 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
Вівторок 1 Вища математика      
Давиденко Т.М.
  1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
  2 Укр. мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Куцак  Т.О.
 
3 Укр. мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Куцак  Т.О.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4 БЖД
Литвиненко Т.О.
 
Середа 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  1 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
 
2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Осн.екології
Матвієнко Т.В.
 
4 БЖД
Литвиненко Т.О.
  4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
  2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Давиденко Т.М.
 
3 Підгот. ДПА іст.України/
Електричні апарати
Світюкова/Клєпов
  3 Електричні апарати/
Підгот.ДПА історія
Клєпов В.П./Осадча Л.С.
 
4     4 ТОЕ/------------
Шаброва С.М./-------------
 
П'ятниця 1 ТОЕ/-------------------
Савченко С.О/--------------
  1    
2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Давиденко Т.М.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
 
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  3 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
 
4 Осн.екології
Матвієнко Т.В.
  4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
 
    241 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
  2    
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  3    
4 Страхування
Чебукін Ю.В.
  4    
Вівторок 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
  2    
3 Іст.та культ. України
Савенок Л.А.
  3    
4 Охорона праці
Живець А.М.
  4    
Середа 1 Госп.законодавство
Ротань Н.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Підгот. ДПА математика/
Фізична культура
Кузякіна/Береговий
  3    
4     4    
Четвер 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Економіка
Чебукін Ю.В.
  2    
3 Статистика
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА іст.України  
Шкарбуль/Савенок
  3    
4     4    
    205 № ауд.   251 № ауд.
Понеділок 1     1 Інж. та комп. графіка
Носова,Коленко
 
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
  2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
Вівторок 1 Українська мова за ПС/
Техн.і орг.тур.обсл
Стегалюк/Матвієнко
  1 Бази даних
Рогоцька,Арбузова
 
2 Прав.регулюв
Мадаєва А.С.
  2 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
 
4 Вища математика
Вічна О.В.
  4 Фізика
Семакова Т.О.
 
Середа 1 БЖД/Екологія
Матвієнко Т.В.
  1 БЖД/Екологія
Матвієнко Т.В.
 
2 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА матем 
Стегалюк/Вічна
  2 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА матем 
Стегалюк/Вічна
 
3 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
 
Четвер 1     1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
 
2 Географія туризму
Куліковська Н.М.
  2 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
  3 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
4  Вища математика
Вічна О.В.
  4 Інж. та комп. графіка
Носова,Коленко
 
П'ятниця 1     1 Лін.алгебра та ан.геом./
Люд.-маш. інтерфейс
Вічна О.В./Маляренко А.О.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Підгот. ДПА іст.України/
Іноземна мова за ПС
Куліковська/
Сіліщенко,Аносова
  3 Підгот. ДПА іст.України/
Іноземна мова за ПС
Куліковська/
Сіліщенко,Аносова
 
4 Вища матем/Орг.екскурс. обсл.
Вічна О.В./Куліковська Н.М.
  4 Бази даних
Рогоцька,Арбузова
 
    252 № ауд.   281 № ауд.
Понеділок 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
  1 Іст.та культ.України
Світюкова С.Г.
 
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
  3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
  4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Аносова
 
Вівторок 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
  1 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
  2 Фізика
Семакова Т.О.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
 
4 Підгот. ДПА іст.Укр/БЖД
Куліковська/Заболотна
  4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
Середа 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  1 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
2 Лін.алгебра та ан.геом./
Осн.еколог
Вічна О.В./Матвієнко
  2 Осн.еколог/
 Інж. та комп. графіка
Матвієнко/Носова,Рогоцька
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
  3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Аносова
 
4 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
 
Четвер 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
  1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
2 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
  2 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
  3 Підгот. ДПА укр.мова/
Підгот. ДПА іст.Укр
Куцак/Світюкова
 
4 Фізика
Семакова Т.О.
  4 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
П'ятниця 1 Люд-маш.інтерф/
Підготовка ДПА матем 
Маляренко/Давиденко
  1 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
2 Охорона праці
Бабикін С.О.
  2 Іноз.мова за ПС/БЖД
Наумкіна, Аносова/ Заболотна
 
3 Іноземна мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Сіліщенко,Власенко/ Ботвинюк
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
  5     5 Підгот.ДПА матем /--------
СафоноваГ.Ф./--------------
 
    261 № ауд.   291  
Понеділок 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Охорона праці
Живець А.М.
  2 Охорона праці
Живець А.М.
 
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
4 Статистика
Аблова Г.В.
  4 Статистика
Аблова Г.В.
 
Вівторок 1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
  1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
 
3 Українська мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Шкарбуль О.В.
  3 Українська мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Шкарбуль О.В.
 
4      Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4      Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
Середа 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
  1 Екон.середов./-------
Чебукін Ю.В./---------
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Фіскал.адмін./Статистика
Живець/Аблова
  3 Госп.законод/Статистика
Ротань/Аблова
 
4     4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
 
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
 
2 Фін.облік/Осн.оподат
Комліченко/Живець
  2 Економіка підпр./
Економ.і нормув.праці
Аблова Г.В.
 
3 Підгот. ДПА іст.Укр/
Управл.облік
Осадча/Живець
  3 Підгот. ДПА іст.Укр/
Фін.облік
Осадча/Комліченко
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
 
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
  2 Вища математика
Кузякіна О.В.
 
3 Інф. та комп. тех
Рогоцька,Носова
  3 Інф. та комп. тех
Рогоцька,Носова
 
4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  4  
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
  1    
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  2 Інж. та комп. графіка
Зіменс,Мироненко
 
3 Інж. та комп. графіка
Зіменс,Мироненко
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  4 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
 
Вівторок 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Наумкіна О.В.
  1 Підгот. ДПА укр.мова/
Взаємозам., станд.
Удод/Рябініна
 
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Фізика(вибір розділи)
Подозьорова А.В.
  3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Наумкіна О.В.
  4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
 
Середа 1      Технічна механіка/
Взаємозам., станд.
Чебукіна В.Ф./РябінінаО.М.
  1 ---------/Технічна механіка
---------/Чебукіна В.Ф.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Вища математика
Воронова Н.В.
 
3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  3 ТКМ/Інж. та комп. граф
Федіна/Зіменс,Мироненко
 
4
  4 Взаємозам.стандрат.та тех.вимір
Рябініна О.М.
 
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
2 Підгот. ДПА іст.Укр/
Підгот. ДПА укр.мова
Осадча/Удод
  2 Технології: Автомобілі/
Підгот. ДПА іст.Укр
Сорокін О.М./Осадча Л.С.
 
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Автомобілі./ТКМ
Сорокін/Федіна
  1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Наумкіна О.В.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Вища математика
Воронова Н.В.
  3 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
 
4 Інж. та комп. граф/-------------
Зіменс,Мироненко/-------------
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Наумкіна О.В.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Крижановський
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
Вівторок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Крижановський
  1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
  4 Математика      
Кузякіна О.В.
 
Середа 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Осн.екології/БЖД
Матвієнко Т.В
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Математика      
Кузякіна О.В.
  4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
 
3 Математика      
Кузякіна О.В.
  3 Осн.екології/БЖД
Матвієнко Т.В
 
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/
Інформ. та комп.техн
Подозьорова/Мироненко, Крижановський
  1 Інформ. та комп.техн / Фізика і астрономія
Мироненко, Крижановський/ Подозьорова А.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Математика      
Кузякіна О.В.
 
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
4 Технічна механіка/--------
Чебукіна В.Ф./------------
  4  ------------/Технічна механіка
-------------/Чебукіна В.Ф.
 
    221 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
  1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2    
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3    
4 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
  4    
Вівторок 1 Українська мова
Удод Л.В.
  1    
2 Математика      
Воронова Н.В.
  2    
3 Фізика і астрономія/ Прикладна хімія
Подозьорова/Литвиненко
  3    
4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
  4    
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
  4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  1    
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2    
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  1    
2 Математика      
Воронова Н.В.
  2    
3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
  3    
4 Інж. та комп. графіка/------
ЗіменсЮ.В./------------- 
  4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Тех.мех
Зіменс Ю.В.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮ.П.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Фізика (вибірк. розділи)
Семакова Т.О.
  3 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
4 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
  4 Іноземна мова за ПС
СіденкоН.Г.
 
Вівторок 1 ТОЕ
Савченко С.О.
  1 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
 
3 Українська мова
Куцак Т.О.
  3 Фізика і астрономія/ Фізика (виб. розділи)
СемаковаТ.О./Подозьорова А.В.
 
4     4 Українська мова
Куцак Т.О.
 
Середа 1 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮ.П.
  2 Тех.мех/Фізична культ
Зіменс Ю.В./Коцегубов С.А.
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Іноземна мова за ПС
СіденкоН.Г.
 
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Четвер 1 ТОЕ
Савченко С.О.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
  1 Тех.мех
Зіменс Ю.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Українська мова
Куцак Т.О.
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4 Фіз.культура/Тех.мех
КоцегубовС.А./Зіменс Ю.В.
  4 Українська мова
Куцак Т.О.
 
    241 № ауд     № ауд.
Понеділок 1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2    
3 Економ,організ. та планув.підприємства
Чебукін Ю.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1  -----------/Основи екології
----------/МатвієнкоТ.В.
  1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2    
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  3    
4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3    
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4    
Четвер 1 Історія: Укр.і світ/ БЖД
Савенок Л.А./Савенок Л.А.
  1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2    
3 Осн.екон.теорії/Економ
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2    
3 Фіз.культура/Математика
Береговий /Кузякіна
  3    
4     4    
    205 № ауд.   251 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Підготовка ДПА матем.
Вічна О.В.
  2 Підготовка ДПА матем.
Вічна О.В.
 
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4 Фізика і астр/Системи забез.якості
Семакова Т.О./Куценко О.І.
  4 Фізика і астр/---------
Семакова Т.О./-------------
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3     3 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
 
4     4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4     4 Осн. програмування
Філонюк, Носова
 
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
3 Математика
Вічна О.В.
  3 Математика
Вічна О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
  4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
 
    252 № ауд.   281 № ауд.
Понеділок 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4  -------------/Фізика і астр.
------------/Семакова Т.О.
  4 Підготовка ДПА матем.
Сафонова Г.Ф.
 
Вівторок 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
 
4 Осн. програмування
Філонюк, Носова
  4 Системи управ. якістю
Куценко О.І.
 
Середа 1 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
  1 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Носова Г.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 ТЕМК
Бездворний,Бабикін
 
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Четвер 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Українська мова
Куцак Т.О.
 
3 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4     4 Фізика і астрономія/---------
Рогоцька Н.Ю./-----------------
 
П'ятниця 1 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
  1 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3 ТЕМК
Бездворний,Бабикін
 
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  4 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
 
    261 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
Вівторок 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
 
3 БЖД/Фізика і астр.
Савенок/Семакова
  3 БЖД/Фізика і астр.
Савенок/Семакова
 
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Середа 1 Господар. законодав.
Ротань Н.В.
  1  ------------/Економіка підпр.
------------/Аблова Г.В.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4 Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
  4 Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
 
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
 
2 Осн.екон.теорії/Екологія
Аблова Г.В./Матвієнко Т.В.
  2 Осн.екон.теорії/Екологія
Аблова Г.В./Матвієнко Т.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
 
4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
  2 БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
  4 Фізична культура
Береговий М.М.
 
Вівторок 1 Осн.економ.теорії/Екон.
Наконечна В.І.
  1 Ін.мова за ПС(1підгрупа)
НаумкінаО.В
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
 
3 Математика
Воронова Н.В.
  3 Українська мова
Удод Л.В.
 
4 БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
  4 Осн.економ.теорії/Екон.
Наконечна В.І.
 
Середа 1     1 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
4 Технології: Автомобілі/
Основи екології
Сорокін О.М./Матвієнко Т.В.
  4 Основи екології/
Технології: Автомобілі
МатвієнкоТ.В./Сорокін О.М.
 
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Ін.мова за ПС(2підгрупа)
НаумкінаО.В
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Математика
Воронова Н.В.
 
3 Математика
Воронова Н.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4 Ін.мова за ПС(1підгрупа)
НаумкінаО.В
  4    
П'ятниця 1 Ін.мова за ПС(2підгрупа)
НаумкінаО.В
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Фізика і астрономія/
Інж. та комп. графіка
Подозьорова/Мироненко,Зіменс
  2 Інжен. та комп графіка/ Фізика і астрономія
Зіменс, Мироненко/Подозьорова
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
 
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   341 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання/
Турист. ресурси України
Рибкін/Куліковська
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
2 Психологія
Матвієнко Т.В.
  2 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
3     3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
 
4     4    
Вівторок 1 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
  1 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
 
2 Рекреац.географ/
Орг.готел.та рестор.обсл.
Матвієнко Т.В.
  2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
 
3     3 Податкова система
Живець А.М.
 
4     4    
Середа 1     1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
 
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
 
3 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
4 Друга ін.мова тур.індустр.
Вареник А.О.
  4    
Четвер 1     1 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
 
2 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
  2 Комерцій.товарознав.
Наконечна В.І.
 
3 Турист. ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Под.сист./Бірж.діялність
Живець А.М./Чебукін Ю.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Електронна комерція
Наконечна В.І.
 
2 Основи менеджменту/
Інф.системи і технології
Чебукін Ю.В./Наконечна
  2 Податкова система
Живець А.М.
 
3 Орг.готел.та рестор.обсл.
Матвієнко Т.В.
  3 Бірж.діялність
Чебукін Ю.В.
 
4  КП
Чебукін Ю.В.
  4    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1  КП
Рябініна О.М.
  1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Осн.розрах.дет. маш
Рябініна О.М.
  2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
3 Техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  3 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
 
4 Обл.для форм.поверх дет
Рябініна О.М.
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  1 Системи двигунів
Шалапко О.І.
 
2 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  2 Експл. та рем. двигунів
Шалапко О.І.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
4 Охорона праці
Федіна І.В.
  4    
Середа 1 Техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  1  КП
Якушенко С.О.
 
2 Основи CAМ-систем
Крижановська О.В.
  2 Газова динаміка
Шалапко О.І.
 
3 Осн.розрах.дет. маш
Рябініна О.М.
  3 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
 
4     4 Економ.підприєм.
Чебукін Ю.В.
 
Четвер 1 Обл.для форм.поверх дет
Рябініна О.М.
  1 Системи двигунів
Шалапко О.І.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
3 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  3 Експл. та рем. двигунів
Шалапко О.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  1 Експл.та обслугов.машин.
Шалапко О.І.
 
2 Основи CAМ-систем
Крижановська О.В.
  2 Газ. динам/Економ.підпр.
Шалапко/Чебукін
 
3 Охорона праці
Федіна І.В.
  3 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
 
4     4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
  1    
2 Основи пром. електр
Савченко С.О.
  2 Електроустаткув.ен.обл
Дрозд Д.А.
 
3 Енергозбереж.та енерг.менедж
Шаброва С.М.
  3 Осн.електроенергетика
Дрозд Д.А.
 
4     4 Проек.сист.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
 
Вівторок 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
  1 Електробезпека/Ел.освітл
Дрозд Д.А.
 
2 Електропостач.підпр
Дрозд Д.А.
  2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
3 Електроустаткув.підпр
Дрозд Д.А.
  3 Основи пром. електр/
Комп. техніка та прогр.
Савченко/Шаброва
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
  4    
Середа 1     1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Електробезпека
Дрозд Д.А.
  2 Основи пром. електр
Савченко С.О.
 
3 Основи пром. електр
Савченко С.О.
  3 Електроустаткув.ен.обл
Дрозд Д.А.
 
4 Автоматика/Комп. техніка та прогр.
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
Четвер 1 Електропостач.підпр
Дрозд Д.А.
  1   ---------/Проек.сист. нетрад.енергетики
----------/Клєпов В.П.
 
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  2 Електричне освітл.
Дрозд Д.А.
 
3 Охорона праці
Федіна І.В.
  3 Електробезпека
Дрозд Д.А.
 
4     4 Осн.електроенерг/---------
Дрозд Д.А./------------------
 
П'ятниця 1 Електробезпека/
Основи пром. електр
Дрозд Д.А./Савченко С.О.
  1    
2 Електроустаткув.підпр
Дрозд Д.А.
  2 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
 
3 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
  3 Основи пром. електр
Савченко С.О.
 
4     4 Охорона праці
Федіна І.В.
 
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1 Економіка
Чебукін Ю.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.,Багмет Т.Є.
 
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
4 Теорія ймовірност
Сафонова Г.Ф.
  4    
Вівторок 1 Економіка
Чебукін Ю.В.
  1    
2 Дискр.матем.
Вічна О.В.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
4     4 Теорія ймовірност
Сафонова Г.Ф.
 
Середа 1 Бухг.облік/Теор.ймовір.
Комліченко/Сафонова
  1 Дискр.матем./Економіка
Вічна О.В./Чебукін Ю.В.
 
2 ООП/Осн.прог.інженерії
Багмет,Носова/
Коленко,Багмет
  2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
3 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
  3 Теорія ймовірност/ООП
Сафонова/Багмет,Носова
 
4     4    
Четвер 1 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
  1 Дискр.матем.
Вічна О.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
 
3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  3 Бухг.облік/Осн.прог.інж
Комліченко/Коленко
 
4     4    
П'ятниця 1 Економіка/Дискр.матем.
Чебукін Ю.В./Вічна О.В.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
  2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
 
4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
    361 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1     1    
2     2 Ін.систем і технол в обл
Наконечна В.І.
 
3 Обл.і опод.МП/Под.система
Живець А.М.
  3 Планув.і контр.діял/
Под.система
Аблова Г.В./Живець А.М.
 
4 Облік у гал. екон.діял.
Комліченко О.О.
  4 Управлін.витратами
Живець А.М.
 
Вівторок 1     1    
2 Податкова система
Живець А.М.
  2 Податкова система
Живець А.М.
 
3 Контроль і ревізія
Комліченко О.О.
  3 Організація вироб
Аблова Г.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
Середа 1 Податкова система
Живець А.М.
  1 Податкова система
Живець А.М.
 
2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
  2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
3 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
  3    
4     4  КР
Аблова Г.В.
 
Четвер 1 Обл.і опод.МП
Живець А.М.
  1 Обгрунт.госп.рішень
Чебукін Ю.В.
 
2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
  2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
 
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Управлін.витратами/
Обгрунт.госп.рішень
Живець А.М./Чебукін Ю.В.
 
2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
  2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
3 Облік у гал. екон.діял./
Контроль і ревізія
Комліченко О.О.
  3 Планув.і контр.діял
Аблова Г.В.
 
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  1 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
2 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  2 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
3 Економіка підприємства
Чебукін Ю.В.
  3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4  КП
Якушенко С.О.
  4    
вівторок 1 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  1    
2 Діагност.автом
Савченко С.О.
  2 Сучас.комп технол в авто
Зіменс,Крижановський
 
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Намкіна
 
4     4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  1 Діагност.автом
Савченко С.О.
 
2 Сучас.комп технол в авто
Зіменс,Крижановський
  2 Економіка підприємства
Чебукін Ю.В.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Сучас.комп технол в авто/
Основи техн. машинобуд.
Зіменс,Крижановський/
Крижановська О.В.
 
4     4  КП
Шалапко І.О.
 
Четвер 1 Основи техн. машинобуд./
Електрообл.авто
Крижановська/Савченко
  1 Електрообл.авто/---------
Савченко С.О./---------------
 
2 Діагност.автом
Савченко С.О.
  2 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
3 Економіка підприємства/
Сучас.комп технол в авто
Чебукін/ЗіменсКрижанов
  3 Діагност.автом
Савченко С.О.
 
4     4  ---------/Економіка підпр.
----------/Чебукін Ю.В.
 
П'ятниця 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
  1    
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
  4 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
 
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
  2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко,Наумкіна
  3 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
 
4 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  4    
Вівторок 1 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  1 Системне програмув.
Левицький В.М.
 
2 Системне програмув.
Левицький, Коленко
  2 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3 Правознавство
Мадаєва А.С.
 
4     4    
Середа 1     1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Системне програмув.
Левицький, Коленко
  2 Фіз.вихов./Периф.пристр.
ФедінЮ.М./БездворнийІ.І
 
3 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
  3    
4 Правознавство/
Комп.сист.та мережі
Мадаєва А.С./Бабикін С.О
  4    
Четвер 1 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Фіз.вихов.
Федін Ю.М.
  2 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко,Наумкіна
  3 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Архіт. комп/Сист.програм
Максимова/Левицький
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  2 Системне програмув.
Левицький В.М.
 
3 Правознавство
Мадаєва А.С.
  3 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
 
4     4    
    318       № ауд.
Понеділок 1 ООП
Багмет Т.Є.
  1    
2 Систем.програм. заб.
Сафонов М.С.
  2    
3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1     1    
2 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
  2    
3 Парал.та розпод.обч.
Багмет Т.Є.
  3    
4 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
  4    
Середа 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1    
2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.   2    
3 Візуал.програмув./
Менедж.та маркетинг
Багмет Т.Є./Ротань Н.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Менедж.та маркетинг
Ротань Н.В.
  1    
2 ООП/Парал.та розпод.обч
Багмет Т.Є.
  2    
3 Теор. інф. та кодув./
Лінійні інтегр.схеми
Коленко/Максимова
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2    
3 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П.   4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   341 № ауд.
Понеділок 1     1 Логістика
Живець А.М.
 
2     2 Ціноутворення
Живець А.М.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
АносоваЮ.П
  3 Комерцій. Товарознав./ Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
4 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  4    
Вівторок 1 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко /Маляренко
  1 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  2 Фін., грош.обіг і кредит/ Біржова діяльність
Ротань Н.В./Чебукін Ю.В.
 
3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
  3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
 
4     4    
Середа 1 Основи менеджменту/ Основи маркетингу
Чебукін Ю.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
  2 Комерцій. товарознав.
Наконечна В.І.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
АносоваЮ.П
  3 Основи підпр.діяльності
Живець А.М.
 
4     4    
Четвер 1     1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  2 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд./Фіз.вих
АносоваЮ.П/Рибкін А.В.
  3 Логістика/Ціноутворення
Живець А.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  1 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
 
2 Основи маркетингу
Чебукін Ю.В.
  2 Основи підпр.діяльності
Живець А.М.
 
3 Друга ін.мова т.і./---------
Вареник А.О./-----------
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4     4    
    311(312) № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Механ.та приводи машин/ Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  2 Іноземна мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  3 Інж. та комп.графіка
Зіменс,Крижановський
 
4     4  ------------/Ін.мова заПС(2підгрупа)
-----------/Павліченко О.В.
 
Вівторок 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  2 Деталі машин
Рябініна О.М.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
Середа 1 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  1 Іноземна мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
  2 Сист.забезпеч.якості/
Інж. та комп.графіка
Куценко/Зіменс, Крижановський
 
3 Загал.електрон.з осн.
Богуш А.Р.
  3 Будова автом. і двиг.
Сорокін О.М.
 
4 Сист. забезпечення якості
Куценко О.І.
  4    
Четвер 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  3 Будова автом. і двиг./
ТО теплотехніки
СорокінО.М./КуценкоС.Д.
 
4     4 КР
Зіменс Ю.В.
 
П'ятниця 1     1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  2 Ін.мова заПС(1підгрупа)/ Деталі машин
Павліченко/ Рябініна
 
3 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  3 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
 
4 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електропост.підпр.і цивіл.споруд / Електр.та технічні вимір
ВасеньоваЮ.О./Дрозд Д.А.
  1 Електр.та технічні вимір/ Основи стандартизації
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
 
2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
4 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  4    
Вівторок 1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  1 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
2 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
  2 Осн.електроенергетика і електропостачання
Васеньова Ю.О.
 
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
 
4     4    
Середа 1 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  1 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
2 Електричні машини
Богуш А.Р.
  2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
  3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4     4 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
 
Четвер 1 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
  1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
2 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
  2 Осн.електроенергетика і електропостачання
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електричні машини
Богуш А.Р.
  1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
2 Електропост.підпр.і цивіл.споруд
Васеньова Ю.О.
  2 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
 
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
2 Комп.схемотехніка 
Бабикін С.О.
  2 Архіт. комп.  
Бездворний,Бабикін С.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 Комп.схемотехніка 
Бабикін С.О.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Рогоцька
 
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Архіт. комп.  
Бездворний,Бабикін С.О.
  3 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
 
4 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
  4    
Середа 1 Бази даних(поділ 2 підгрупа)  
Рогоцька Н.Ю.
  1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Бази даних  
Рогоцька Н.Ю.
  3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  4    
Четвер 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
 
2 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Комп.схемотехніка /
Архіт. комп.   
Бабикін С.О./ Бездворний
  3 Архіт. комп. / Комп.схемотехніка  
Бездворний/Бабикін С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Об'єктно-ор. програмув./
Алгор. та структ.даних
Багмет,Носова/Левицький,Багмет
  1 Алгор. та структ.даних/
Об'єктно-ор. програмув
Левицький,Багмет/Багмет,Носова
 
2 Бази даних  
Рогоцька Н.Ю.
  2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Рогоцька
 
4     4    
    361 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
  2 Бюджетування/ Орг. виробн.
Аблова Г.В.
 
3 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
  3 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
 
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
  4 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 1     1  ---------------/Ціноутворення
-----------------/Живець А.М.
 
2  ------Фінанси, грош.обіг і кредит
-------------------/Ротань Н.В.
  2 Обгрунтув.госп.рішень/
Фінанси, грош.обіг і кредит
Чебукін Ю.В./Ротань Н.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4 Управлін.обл.
Живець А.М.
  4 Планув.і контроль діял
Аблова Г.В.
 
Середа 1     1 Ін.систем і техн. в обл.
Наконечна В.І
 
2 Фінанси, грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
  2 Фінанси, грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
 
3 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
  3 Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
4 Ін.систем і техн. в обл.
Наконечна В.І
  4 Ціноутворення
Живець А.М.
 
Четвер 1 Управлін.обл.
Живець А.М.
  1 Бюджетування
Аблова Г.В.
 
2 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
  2 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
 
3 Облік у галузях економ.діял.
Комліченко О.О.
  3  -----------/Ін.систем і техн. в обл.
------------/Наконечна В.І
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.,СіденкоН.Г.
  1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.,СіденкоН.Г.
 
2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
3 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
  3    
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  1    
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
3 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 КР
Крижановський Б.Ю.
  4 Ін.мова за ПС/------------------------
Павліченко,Наумкіна/-------------
 
Вівторок 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
 
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  2 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  3 Інж.та комп.графіка
ЗіменсЮ.В.,КрижановськийБ.Ю.
 
4 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
  4    
Середа 1     1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Ін.мова за ПС
Павліченко О.В.,Наумкіна О.В
 
3 Інж.та комп.графіка
КрижановськийБ.Ю.,ЗіменсЮ.В.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
  4    
Четвер 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  2 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Інж.та комп.графіка
ЗіменсЮ.В.,КрижановськийБ.Ю.
 
4 Ін.мова за ПС (1підгрупа)/-----
Павліченко О.В./---------------------
  4    
П'ятниця 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Сист.забез.якості/
Ін.мова за ПС(2 підгрупа)
Куценко/Павліченко
  2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
3 Інж.та комп.графіка
КрижановськийБ.Ю.,ЗіменсЮ.В.
  3 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
      4  ---------/ Сист.забезпеч.якості
-------------/Куценко О.І.
 
4     5 КР
Зіменс Ю.В.
 
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
  1  -----------------/Архіт. комп'ютерів
---------------/Максимова О.Є.
 
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.,Волошин В.П.
  2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
3 Електрорадіовим.
Бездворний,Волошин В.П.
  3 Дискретна математика
Вічна О.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Організація БД/-------------------
Маляренко, КоленкоВВ/--------
  1 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
 
2 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  3 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП, 
 
4 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  4    
Середа 1 Електрорадіовим.
Бездворний,Волошин В.П.
  1    
2 Дискретна математика
Вічна О.В.
  2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Осн.метрології, станд./
Фізичне виховання
Волошин В.П./Федін Ю.М.
 
4     4 Організація БД
Маляренко А.О,
 
Четвер 1 Комп. схемотехніка /
Електрорадіовим.
Волошин В.П../БездворнийІ.І.
  1      
2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
3 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  3   Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.

 
4     4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1    
2 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.,Волошин В.П.
  3 Організація БД
Маляренко А.О,
 
4  ------------/Дискретна математика
-------------/Вічна О.В.
  4    
    318 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
  2    
3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
 Аносова Ю.П.
  4    
Вівторок 1 Системне програм./Комп. мережі
Левицький/Бабикін
  1    
2 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
  2    
3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
  3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Фізика
Семакова Т.О.
  2    
3 Систем.програм. забез.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Системне програм.
Левицький В.М.
  4    
Четвер 1     1    
2 Комп.мережі
Бабикін С.О.
  2    
3 Фіз.вихов
Федін Ю.М.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
  4    
П'ятниця 1     1    
2 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
  2    
3 Систем.програм. забез.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Фізика/Архітект. комп
СемаковаТ.О./Максимова О.Є.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Безпека прог. та даних
Коленко В.В.
  2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.  
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
4     4 Ана.та гібр. ЕОМ./--------
Максимова О.Є./---------
 
Вівторок 1 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  1    
2 Сист.штучного інтелекту                    Сафонов М.С.   2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
3 Управл. IT-проект./---------
Арбузова Ю.В./--------------
  3 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 РОБОТИ   3 РОБОТИ  
4 СТУДЕНТА   4 СТУДЕНТА  
Четвер 1 Груп. динаміка і комун.
Багмет Т.Є.
  1    
2 Іноземна мова ПС/
Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  2 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
3     3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
4     4    
П'ятниця 1 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  1    
2 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
3     3 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
4     4 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
    419 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   1    
2 Ризикологія/Інвестуван.               Чебукін Ю.В.   2    
3     3    
4     4    
Вівторок 1     1    
2 Ризикологоія                Чебукін Ю.В.   2    
3 Інвестування                   Чебукін Ю.В.   3    
4 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Четвер 1     1    
2  ------/Фін.-екон.аналіз                ---------/Комліченко О.О.   2    
3 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   3    
4 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П.   4    
П'ятниця 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   1    
2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П.   2    
3 Інформ.сист.еми і тех/----            Наконечна В.І./---------------   3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    405 № ауд.   411 № ауд.
Понеділок 1     1 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
2  ------/Основи менеджменту
------/Чебукін Ю.В.
  2 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
3 Тур.ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.готел.та рестор.обсл
Матвієнко Т.В.
  4 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
Вівторок 1     1 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Сіденко
 
2     2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
3 Статистика
Аблова Г.В.
  3 Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП
  4  КП
Крижановська О.В.
 
Середа 1     1 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
3 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  3 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
4     4 Осн.САПР та мод.в маш/
Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
Четвер 1     1 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
2 Орг.готел.та рестор.обсл
Матвієнко Т.В.
  2 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
3 Осн.менедж./Ін.мова ПС
Чебукін Ю.В/АносоваЮ.П
  3 Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.спеціал.туризму
Матвієнко Т.В.
  4    
П'ятниця 1     1 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
2 Орг.гот.та рестор.обсл/---
Матвієнко Т.В./-----------
  2 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
3 Тур.ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.спеціал.туризму
Матвієнко Т.В.
  4 Техн. оснащення /------------
Рябініна О.М./-------------------
 
    421 № ауд.   471(472) № ауд.
Понеділок 1  -------/Орг.та план. підпр.
------------/Наконечна В.І.
  1    
2 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
  2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4     4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
Вівторок 1 Охорона праці
Федіна І.В.
  1 Сист. живл. двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Комп.діагност.
Сорокін О.М.
  2 Охорона праці
Федіна І.В.
 
3 Авт.сист керув.двиг./------
Шалапко І.О./-------------------
  3 Правила безп ДР/
 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
4  КП
Якушенко С.О.
  4  ----/Сис. автомат. проект
----/Зіменс,Крижановський
 
Середа 1     1 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Якушенко / Савченко
 
2     2 Авт.сист. керув.двиг
Шалапко І.О.
 
3 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
  3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоО.В.
  4    
Четвер 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Орг. та план. підпр.
Наконечна В.І.
  2 Сис. автомат. проект
Зіменс,Крижановський
 
3 Техн.обр.деталей двиг/
Комп.діагност.
Крижановська/Сорокін
  3 Організація та планув./ Авт.сист. керув.двиг
НаконечнаВ.І/Шалапко І.О.
 
4     4  КП
Сорокін О.М.
 
П'ятниця 1     1 Охорона праці/------------
Федіна І.В./-------------------
 
2 Авт.сист керув.двиг.
Шалапко І.О.
  2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
  3 Діагн.авто
Савченко С.О.
 
4 Експл.та ремонт двиг
Якушенко С.О.
  4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,Наумкіна
 
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4  ----------/Монтаж, екпл.та ремонт елект
--------/Богуш А.Р.
  4  ----------/Монтаж, екпл.та ремонт елект
--------/Богуш А.Р.
 
5 КП
Аверіна С.А.
       
Вівторок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  3 Електроуст.енерг.обл
Дрозд Д.А.
 
4 Енергозбереження1
Шаброва С.М
  4 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
  5     5 КП
Аверіна С.А.
 
Середа 1 КП
Дрозд Д.А.
  1 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
2 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Налагодж. електроуст./ Електроустат.підпр.і цив.споруд
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна,Гречана А.С.
  4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна,Гречана А.С.
 
Четвер 1 Монтаж, екпл.та ремонт елект
Богуш А.Р.
  1 Монтаж, екпл.та ремонт елект
Богуш А.Р.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  3 Енергозбер.реж.та техн                      КлєповВ.П.  
4     4 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
П'ятниця 1 Екон.та організ/
Енергозбереження1                   
Аверіна С.А./Шаброва С.М.
  1 Діагн.та налагод.енерг.обл/
Електроуст.енерг.обл
Дрозд Д.А.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.реж.та техн/ Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4 Електроустат.підпр.і цив.споруд
Дрозд Д.А.
  4      КП
Клєпов В.П.
 
    451(452) № ауд.   481(482) № ауд.
Понеділок 1     1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
2 Web програмування
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
3 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
 
4 Автоматиз. системи                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В
  4    
Вівторок 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  1    
2 Захист інформації у КС              
КоленкоВ.В.,Левицький
  2 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.,Волошин
 
3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.,ВолошинВ.П   3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
 
4     4 Програм.мікропроц.сис.
Сафонов М.С.,Волошин
 
Середа 1 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
2 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.,ВолошинВ.П   2 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
3 Web програмування/
 Проектний практикум
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  3    
4 Автоматиз. системи                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В
  4    
Четвер 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  1 Техн. обслугов. комп./ Програм.мікропроц.сис.
БездворнийІ.І./Сафонов
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
3 Web програмування
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  3 Теорія інф.та код./---------
КоленкоМаляренко/------------
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
2 Проектний практикум
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  2 Програм.мікропроц.сис.
Сафонов М.С.,Волошин
 
3 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
 
4 Автоматиз. системи  /
Захист інформації у КС                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В/
 КоленкоВ.В.,Левицький
  4 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2  -----------/Фізичне вих.
-------------/Федін Ю.М.
 
3     3 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
 
4     4 Комп'ютерні системи
Сафонова Г.В.
 
Вівторок 1     1    
2 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
  2 ООП
Багмет Т.Є.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
 
4 Безп.прог.та даних Коленко В.В.   4    
Середа 1 Модел. та аналіз ПЗ/
Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2 Сист.штучного інтелекту/ Комп'ютерні системи
Сафонов М.С./Сафонова
 
3 Фізичне вих./------------   
Федін Ю.М./-----------------
  3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
Четвер 1 Сист.штуч.інтел./-------------
Сафонов М.С./---------------
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2 ООП/Ан. та гібр. ЕОМ             
 Багмет Т.Є./Максимова
 
3 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  3 Технол.проект./----------
Максимова О.Є./-------------
 
4     4    
П'ятниця 1 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
2 Груп.дин.і комун
Багмет Т.Є.
  2 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В.   3    
4     4    
    419 № ауд.     № ауд
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Потенціал і розв.підпр./
Обгр.госп.рішень
Комліченко О.О.
  3    
4 Міжн. економіка
Живець А.М
  4    
Вівторок 1     1    
2 Міжн. Економіка/--------
Живець А.М/------------
  2    
3 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
  3    
4 Проектний аналіз                  Комліченко О.О.   4    
Середа 1     1    
2 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
  2    
3 Обгр.госп.рішень
Комліченко О.О.
  3    
4 Страхування
Чебукін Ю.В.
  4    
Четвер 1 Держ.регулюв.економ
Чебукін Ю.В.
  1    
2 Фіз. Вихов/Страхування
РибкінА.В./Чебукін Ю.В.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
  2    
3 Стратег. Підприємства/
Проектний аналіз 
Комліченко О.О.
  3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./