Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «04» жовтня 2022 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

421

4

Цап

Відсутня

 

319

1

Колісніченко

Комліченко

 

421

2

Колісніченко

Шалапко

 

172

3

Колісніченко

Воронова

 

212

4

Стегалюк

Чолак

 

161

4

Литвиненко

Шкарбуль (укр.літ)

 

241

1

Додатково

Коцегубов

 

241

4

Коцегубов

Аблова

 

261(291)

4

Додатково

Комліченко

 

305

1

Додатково

Маляренко

 

351

3

Вічна

Багмет

 

282

1

Аносова, Наумкіна

Відсутня

 

405

1

Мадаєва

Аносова

 

282

4

Додатково

Куліковська

 

418

5

Додатково

Сафонов (сис.штуч.інтел)

 

415

1

Додатково

Коленко (безп.програм та даних)

 

451

4

Додатково

Левицький (проект.практикум)

 

481

2

Рибкін

Відсутня

 

481

4

Додатково

Коленко (теор.інф.та кодув)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «03» жовтня 2022 р., (понеділок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

471

2

Цап

Наконечна

 

361

2

Наконечна

Шепель

 

419

2

Шепель

Ротань

 

318

1

Колісніченко

Максимова

 

152

2

Колісніченко

Мадаєва

 

181

3

Колісніченко

Гречана

 

415

4

Колісніченко

Багмет

 

241

4

Аблова

Савенок

 

452

1

Коленко

Левицький (інст.засоби ВП)

 

241

1

Савенок

Гречана, Сіденко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «30» вересня 2022 р., (пятниця, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

361

3

Колісніченко

Ротань

 

252

3

Філонюк

Арбузова,Носова

 

418

1

Колісніченко

Багмет

 

418

4

Додатково

Сафонов (комп.систем)

 

172

2

Колісніченко

Осадча

 

261(291)

2

Осадча

Комліченко

 

261(291)

4

Додатково

Шкарбуль

 

282

1

Куліковська

Федін

 

391

4

Додатково

Аблова(економ.і норм.праці)

 

382

4

Додатково

Маляренко

 

341(391)

1

Наконечна

Ротань

 

351

4

Додатково

Левицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «29» вересня 2022 р., (четвер, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

111

4

Додатково

Ботвинюк

 

205

2

Куліковська

Кузякіна

 

172

4

Додатково

Осадча

 

331

3

Шаброва

Дрозд

 

361

3

Живець

Відсутня

 

361

1

Додатково

Ротань

 

381

2

Уткіна

Волошин

 

341(391)

2

Колісніченко

Сіденко, Гречана

 

241

2

Сіденко, Гречана

Шкарбуль

 

472

3

Цап

Сорокін

 

161

4

Додатково

Шкарбуль (укр.літ)

 

161

1

Кузякіна

Відсутня

 

261

4

Додатково

Ротань

 

352

4

Додатково

Левицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «28» вересня 2022 р., (середа, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

205

1

Семакова

Аносова, Наумкіна

 

252

1

Додатково

Семакова

 

181

1

Колісніченко

Світюкова

 

152

2

Колісніченко

Світюкова

 

161

2

Мадаєва

Коцегубов

 

161

1

Коцегубов

Відсутня

 

161

4

Додатково

Шкарбуль (зар.літ)

 

332

2

Коцегубов

Васеньова(осн.та над.електр.)

 

172

4

Додатково

Павліченко

 

481

1

Бабикін

Сафонов

 

341(391)

1

Живець

Ротань

 

381

3

Волошин

Маляренко

 

382

1

Додатково

Маляренко

 

419

1

Додатково

Шепель (проек.аналіз)

 

482

3

Бабикін

Коленко (захист інф.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
*
    111 № ауд.   112(191) № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В,
 
4 Географія
Литвиненко І.В.
  4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  3 Географія
Литвиненко І.В.
 
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
  4    
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Громадянська освіта
Світюкова С.Г,
 
Четвер 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
4          
П'ятниця 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
  3 Українська література
Удод Л.В.
 
4     4    
    121(132) № ауд.   131 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  3 Українська література
Куцак Т.О.
 
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  4 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
 
Вівторок 1 Математика
Воронова Н.В.
  1 Українська мова
Куцак Т.О.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
  1 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
 
2 Іноземна мова
Павліченко О.В.
  2 Інформатика
Рогоцька, Носова
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4     4    
Четвер 1 Українська мова
Удод Л.В.
  1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Українська література
Куцак Т.О.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
П'ятниця 1 Українська література
Удод Л.В.
  1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
2 Географія
Литвиненко І.В.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3 Географія
Литвиненко І.В.
 
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4    
    151(105) № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1     1 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
Вівторок 1 Географія
Литвиненко І.В.
  1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 Українська література
Стегалюк А.В.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4 Захист України
Заболотна С.О.
  4    
Середа 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Носова
 
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  4    
Четвер 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
П'ятниця 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
2 Українська література
Стегалюк А.В.
  2 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Носова
  3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
4     4 Географія
Литвиненко І.В.
 
    161(141) № ауд.   181 № ауд.
Понеділок 1     1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
4 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  4 Українська література
Стегалюк А.В.
 
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4 Географія
Литвиненко І.В.
  4    
Середа 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Географія
Литвиненко І.В.
 
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  2 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
  3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
4          
П'ятниця 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
  2 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  3 Українська література
Стегалюк А.В.
 
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
 
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г,
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
  4    
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
4     4 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
Середа 1 Географія
Литвиненко І.В.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
 
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
  4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Географія
Литвиненко І.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
П'ятниця 1 Математика
Воронова Н.В.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
304-1 3 Хімія
Берегова Т.О.
406-1
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 1 Захист України
Шершень В.І.
401-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
411-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Фізика і астрономія
Чолак І.С.
302-1 3 Захист України
Шершень В.І.
312-1
4 Хімія
Берегова Т.О.
414-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
407-1
Середа 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Чолак І.С.
302-1
2 Іноземна мова/Укр.літ
Гончарова/Ботвинюк
222-2/ 305-1 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
403-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 5  ----/Захист України
---/Шершень В.І.
 ---/401-1
Четвер 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
305-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
406-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
414-1
4     4    
П'ятниця 1     1 Іноземна мова/----
Пестушко /----
114-1/--
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 2 Фіз.культ/Укр.літ
Рибкін/Стегалюк
Сп.зал/ 310-1
3 Хімія/Історія
Берегова/Савенок
405-1 3 Історія/Хімія
Савенок/Берегова
307-1
4 Захист України/---
Шершень/---
401-1/-- 4  ----/Фіз.культ
-----/Рибкін
 ---/Сп.зал
             
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
317-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Іноземна мова
Гончарова В.Г.
222-2 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Захист України/----
Шершень/-----
402-1/-- 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Захист України
Шершень В.І.
405-1
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
231-3 3 Математика
Давиденко Т.М,
411-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
Середа 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
403-1
2 Укр. літ/Іноземна мова
Куцак/Гончарова
303-1/ 222-2 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 3 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
414-1/ 415-1
4     4    
Четвер 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Укр. літ/Іноземна мова
Шкарбуль/Гречана
401-1/ 324-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Захист України
Шершень В.І.
311-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1  ---/Захист України
----/Шершень В.І.
 --/405-1
2 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
423-2/ 415-1 2 Математика
Давиденко Т.М,
413-1
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
427-2
             
             
             
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-1 1 Іноземна мова
Власенко О.М.
427-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Укр. літ/Захист України
Ботвинюк/Шершень
303-1/402-1 4 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Вівторок 1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 1 Біологія
Заболотна С.О.
400-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
301-1 2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1
4 Хімія/----
Литвиненко/-----
415-1 4  ----/Хімія
----/Литвиненко
415-1
Середа 1 Історія/Іноземна мова
Куліковська/Сіліщенко
411-1/ 214-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Захист України
Шершень В.І.
403-1 2 Іноземна мова/Укр.літер
Власенко/Стегалюк
305-1 /310-1
3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Захист України/Історія
Шершень/Куліковська
312-1/411-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1 4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
304-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Захист України
Шершень В.І.
403-1
4     4    
             
    121 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
304-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
423-2 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Вівторок 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
312-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Захист України
Шершень В.І.
403-1 4 Історія: Україна і світ/---
Куліковська Н.М./---
411-1
Середа 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Хімія/Захист України
Литвиненко Т.О./Шершень
415-1/4051
4     4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
420-2 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Фізика і астрономія
Чолак 
312-1 2 Укр літ/ Іноземна мова
Стегалюк/ Сіденко
310-1/ 324-2
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1
4     4    
П'ятниця 1 Укр. літ/Іноземна мова
Удод/Пестушко
304-1/ 420-2 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
415-1/ 410-1 2 Захист України
Шершень В.І.
401-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4  ---/Захист України
---/Шершень В.І.
 --/401-1 4 Інформатика
Волошин В.П
413-1
             
             
    181 № ауд.   182 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 2 Математика
Сафонова Г.Ф.
413-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1 4    
Вівторок 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Хімія/Історія Укр.і світ
Литвиненко /-Савенок
415-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О
303-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
413-1
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
Середа 1 Ін.мова/Захист України
Лосєва/Шершень
114-1 1 Захист України/Математ
Шершень/Сафонова
312-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
301-1 2 Історія/Укр літ
Куліковська/Куцак
411-1/ 303-1
3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Куцак Т.О
303-1
4     4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
403-1
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1 2 Захист України
Шершень В.І.
401-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
312-1 3 Ін.мова/Хімія
Сіденко/Литвиненко
324-2/ 415-1
4 Захист України
Шершень В.І.
401-1 4    
П'ятниця 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
2 Укр.літ/Фіз.культ
Куцак/Колісниченко
303-1/Сп.зал 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М..
411-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4 Фізична культура/-----
Колчниченко./-----
Сп.зал 4 Математика/-----
Сафонова./-----
414-1/--
             
    171 № ауд.   172  
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В
220-2 1 Захист України
Шершень В.І.
407-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Фізика і астрономія
Чолак
302-1
3 Захист України
Шершень В.І.
402-1 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
413-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Українська література
Удод Л.В.
304-1
Вівторок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4     4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
406-1
Четвер 1 Зах.Укр/Ін.мова
Шершень/Павліченко
312-1/ 214-1 1 Укр.літа/ Захист України
Удод/Шершень
304-1/ 312-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Громадянська освітаи
Світюкова
420-2
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Ін.мова/Історія
Пестушко/Осадча
415-1/ 410-1
4     4    
П'ятниця 1 Історія/Укр. література
Осадча/Удод
410-1/304-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Фізика і астрономія
Чолак
302-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г
312-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4  Хімія/----
 Литвиненко Т.О./----
415-1/-- 4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 --/415-1
             
    161(191) № ауд.   141  
Понеділок 1 Інформатика
Волошин ВП.
233-3 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Іноземна мова
Власенков О.М.
233-3 2 Захист України
Шершень В.І.
406-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
233-3 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
312-1
4  ---/Історія: Укр і світ
---/Осадча Л.С.
233-3 4 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
233-3 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська мова
Шкарбуль ОВ.
233-3 2 Хімія
Берегова Т.О
311-1
3 Фізична культура
Кколісниченко ОВ.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
233-3 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Українська літер./---
Удод Л.В./---
233-3 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Хімія/Ін.мова
Берегова/Власенко
233-3 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
233-3 3 Фізика і астрономія
Чолак ІС.
302-1
4 Захист України
Шершень В.І.
233-3 4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
233-3 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Українська література
Удод Л.В.
233-3 2 Ін.мова/Хімія
Сіденко/Берегова
324-2/ 415-1
3 Фізика і астрономія
Чолак ІС.
233-3 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
302-1
4     4    
П'ятниця 2 Математика
Кузякіна О.В.
233-3 1 Зах.України/Укр.літ
Шершень/Шкарбуль
312-1/ 401-1
3 Фізична культура
Кколісниченко ОВ.
Сп.зал 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Хімія
Берегова Т.О
233-3 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5  -----/Захист України
 ---/Шершень
233-3 4  ----/Історія Укаїни і світ
 -----/Савенок
 --/407-1

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Наконечна В.І.
 
2 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  2 Математика      
Воронова Н.В.
 
3 Фізика і астрономія/
Турист.краєзнавство
Семакова Т.О./Матвієнко
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4     4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В., Мироненко 
 
Вівторок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
 
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Математика      
Кузякіна О.В.
  3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4    
Середа 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4 Інж. та комп. Графіка/------
Зіменс,Мироненко/---------- 
 
Четвер 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Аносова ЮП,Наумкіна ОВ
  1 ------------/ Прикладна хімія
-----------/Литвиненко ТО
 
2 Математика      
Кузякіна О.В.
  2 Математика      
Воронова Н.В.
 
3 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4  Фізика і астрономія/--------
Чолак СІ/---------
 
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко Н.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Математика      
Давиденко Т.М,
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
4     4 Фізика і астрономія/
Технічна механіка
Чолак С.І./Чебукіна В.Ф.
 
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1    
2 Математика      
Давиденко Т.М,
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  3 Осн. екології:Екологія/
БЖД
Матвієнко Т.В
 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
  4 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
Середа 1 Інформ. та комп.техн/ Технічна механіка
Мироненко ./Чебукіна В.Ф.
  1  -------/Інформ. та комп.техн
----------/Мироненко, Дядюн
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Математика      
Давиденко Т.М,
 
3 Осн. екології:Екологія/------
Матвієнко Т.В./------------------
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
4     4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
Четвер 1 Математика      
Давиденко Т.М,
  1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Фізика і астрономія/БЖД
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Дядюн
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  1 Українська мова
Куцак Т.О.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 ТОЕ
Клєпов В.П.
 
3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
  3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
 
4     4    
Вівторок 1     1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Осн.економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
 
4 ТОЕ
Савченко С.О.
  4 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
 
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1 ТОЕ
Клєпов В.П.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4 Фізична культура/
Технічна механіка
КоцегубовС.А./ЗіменсЮ.В.
  4    
Четвер 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
3 ТОЕ
Савченко С.О.
  3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1    
2 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
  3 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
4     4 Тех. мех/Фізична культ
Зіменс Ю.В./Коцегубов 
 
    241 № ауд     № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1    
2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  2    
3 Економ,організ. та планув.підприємства
Шепель Т.В.
  3    
4 Осн.економ.теорії/ БЖД
Аблова Г.В./Мадаєва А.С.
  4    
Вівторок 1     1    
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2    
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  3    
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2    
3 Осн.екон.теорії/Економ
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2    
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Основи екології/ Фізика і астрономія
Матвієнко/Чолак
  1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2    
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  3    
4     4    
    261 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 БЖД/ Основи економ теорії
Мадаєва А.С./АбловаГ.В.
  4 БЖД/ Основи економ теорії
Мадаєва А.С./АбловаГ.В.
 
Вівторок 1 Господар. законодав.
Ротань Н.В.
  1 Економіка підприємства
Аблова Г.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко Н.Г.
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4     4    
Середа 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Математика
Кузякіна О.В.
 
4     4    
Четвер 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  3 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/ Основи екології
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
  1 Фізика і астрономія/ Основи екології
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Математика
Кузякіна О.В.
 
4     4    
    251 № ауд.   252 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3 Математика
Вічна О.В.
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
  2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
 
3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4     4    
Середа 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
 
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  3 Математика
Вічна О.В.
 
4     4 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
 
2 Осн. програмування
Філонюк, Носова
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  1 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
3 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  3 Осн. програмування
Філонюк, Носова
 
4 Фізика і астроном./---------
Семакова Т.О./---------------
  4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Основи економ.теорії/Економіка
Наконечна В.І.
 
4  -------/Фізика і астрономія
---------/Чолак С.І.
  4    
Вівторок 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Гладков Г.Б.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Іноз.мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаО.В
 
3 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
  3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
 
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Фізична культура
Береговий М.М.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  3 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
 
4     4    
Четвер 1 Іноз.мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаО.В
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Українська мова
Удод Л.В.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Інжен. та комп графіка/ -----
Зіменс, Мироненко/---------
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Основи економ.теорії/Економіка
Наконечна В.І.
  3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
 
4 Технології: Автомобілі/
Інж. та комп. графіка
Сорокін/Зіменс,Мироненко
  4   ---------/ Фізика і астрономія
-----------/Чолак С.І.
 
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1
 
2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко 
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко, Наумкіна
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4 Математика
Сафонова Г.Ф.
  4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П., Намкіна О.В.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 ТЕМК
Бездворний,Волошин
 
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4 Фізика і астрономія/---
Семакова Т.О./----
  4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 
Середа 1
  1 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
Четвер 1 ТЕМК
Бездворний,Волошин
  1 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
3 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко 
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
236-3
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
236-3 2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
324-2, 428-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Фізика
Чолак І.С.
302-1
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Гречана
317-2
3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Основи екології/-----
Матвієнко Т.В./----
106-1 4  ---/Основи екології
---/Матвієнко Т.В.
106-1
Середа 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Ін.мова заПС/В.матем
Гречана,Сіденко/Кузякіна
317,324-2 /402-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Взаєм.,станд. /БЖД
Крижановська/Клепов
236-3/ 423-2 3 БЖД /Взаєм.,станд.
Клепов/Крижановська
423-2/ 236-3
4 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-1 4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
305-1 3 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн
228-3
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 4 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-1
П'ятниця 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1 1 В.матем/Ін.мова заПС
Кузякіна/Гречана
402-1/ 319-2
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Фізика
Чолак І.С.
302-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1 4 Українська мова ЗНО
Ботвинюк О.В.
312-1
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 2 ТОЕ
Савченко С.О
131-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Математика ЗНО
Давиденко Т.М.
403-1 4    
Вівторок 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
423---2 1 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 219-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
4 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
Середа 1 БЖД /-----.
Клепов/-----
423-2/--- 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
420-2
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 ТОЕ
Савченко С.О
131-2
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4  ----|Укр.м.за ПС
--------|Куцак 
303-1 4 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
301-1
Четвер 1 Ін ма за ПС/Осн.еколог
Гончарова, Пестушко/Матвієнко
222, 219-2/ 106-1 1 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 2 Укр.мзаПС/Ін ма за ПС
Шкарбуль/Гончарова,Пестушко
401-1/ 222,219-2
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Українська мова ЗНО
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова ЗНО
Шкарбуль О.В.
415-1
П'ятниця 1 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
406-1 1 Осн.еколог/БЖД
Матвієнко/Клепов
106-1/ 423-2
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Математика ЗНО
Давиденко Т.М.
403-1
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
241-3 1 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 2 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
216-, 219-2 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
243-3
5 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1      
Вівторок 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
216, 222-2
2 Бази даних
Арбузова
413-1 2 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
403-1
3 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
406-1 4 Бази даних
Карлова, Коленко
413-1
Середа 1 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
ВЦ 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
234-3 3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
Вц
4 Осн.еколог/---
Матвієнко/---
106-1/-- 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
241-3
Четвер 1 Ін.м.заПС/Люд-маш.інт
Сіліщенко,Власенко/Маляренко
216-2,114-1/114-1 1 Бази даних
Карлова, Коленко
413-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
414-1 2 Люд-маш.інт/Ін.м.заПС
Маляренко/Сіліщенко,Власенко
106-1/ 216-2,
106-1
3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3
4 Українська мова ЗНО
Ботвинюк О.В.
406-1 4 Математика ЗНО
Вічна О.В.
414-1
П'ятниця 1 БЖД/Лін.алг.ан геом
Клепов/Вічна
423-2/ 414-1 1 Лін.алг.ан геом/---------
Вічна/----------
414-1/--
2 Бази даних
Арбузова
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
вц
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
вц 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Математика ЗНО
Вічна О.В.
406-1 4 БЖД /Осн.еколог
Клепов/Матвієнко
423-2/ 106-1
      5 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 1 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
316-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко
216-2
3 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
326-2 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
326-2 4 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
420-2
Вівторок 1 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 1 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіденко,Сіліщенко
324, 216-2 2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
305-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-1
Середа 1 Економ. підпр/Статистика
Аблова Г.В.
326-2 1 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
311-1
2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Вищ.мат/Статистика
Кузякіна/Аблова Г.В.
402-1/ 317-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
326-2 4 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
316-2
Четвер 1 Статистика
Аблова Г.В.
326-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
326-2 2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
413-1
3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
326-2 4    
П'ятниця 1 Ін.м.заПС/В.мат
Сіліщенко,Сіденко/
Кузякіна
216,324-2/ 326-2 1 Укр.м.за ПС/Ін.мова
Шкарбуль/Сіліщенко
401-1/ 216-2
2 Осн.еколог/ Фінанси
Матвієнко/Ротань
326-2 2 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
305-1
4  ---/БЖД
---/Клепов
326-2 4 Українська мова ЗНО
Шкарбуль О.В.
405-1
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 1 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
225, 223-2
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
1585 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3 4  БЖД/Математика ЗНО
Клепов/Воронова Н.В.
423-2/
301-1
Вівторок 1 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика ЗНО/ Інж.та комп графіка
Воронова/Мироненко,Зіменс
301-1/ 223, 225-2
2 БЖД/Інж.компгр
Клепов/Мироненко,Зіменс
423-2/ 225, 223-2 2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
114-1 220-2
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
4 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 4 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1
Середа 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1 Фізика(вибір розділи)
Подозьорова А.В.
302-1
2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
220, 114-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Осн.ек./ Взаємозамінність
Матвієнко/Рябініна
106-1/ 229-3 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
223,225-2 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
        5 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1
Четвер 1 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
302-1 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
2 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Математика ЗНО
Воронова Н.В.
301-1 4 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
420-2
П'ятниця 1  ---/Іноземна мова за ПС
---/Лосєва, Павліченко
 -/114-1 220-2 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Автомобілі./ТКМ
Сорокін/Федіна
158-5/407-1 2 Іноземна мова за ПС/Автомоб
Лосєва, Павліченко/Гладков
114-1,220-2/155-5
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 3 Взаємозамінність/ТКМ
Рябініна/Федіна
229-3/407-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Осн.екології\----
Матвієнко
106-1
5 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 5    
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1 1 Фізична культура
Колісниченко 
Сп.зал
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ 2 Комп`ютерна електроніка
Волошин В.П
410-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
241-3 4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іноземна мова за ПС
Аносова
219-2
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Власенко
214, 326-2 2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1
3 Програмування
Філонюк, 
305-1 3 Комп'ютерна логіка
Волошин В.П..
241-3
4 Українська мова ЗНО
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Офісне програм. заб.
Коленко В.О
419-2
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ 2 Комп`ютерна електроніка
Волошин В.П
241-3/ 413-1
3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 3 В.математ/Осн.ек
Сімініченко/Матвієнко
405-1/ 106-1
4  ---/БЖД
---/Бабикін С.О.
 --/243-3 4 БЖД/Виш.мат
Бабикін/Сімініченко
243-3/ 405-1
Четвер 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Програмування
Філонюк, 
231-3
2 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Комп'ютерна логіка
Волошин В.П..
231-3
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1 4 Фізична культура
Колісниченко 
Сп.зал
П'ятниця 1 Програмування
Філонюк, 
241-3 1  --/Іноземна мова за ПС
---/Аносова
 --/219-2
2 Іноз.мова за ПС/Осн.ек
Наумкіна, Власенко/ Матвієнко
214,216-2/106-1 2 Програмування
Філонюк, 
241-3
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3 3 Офісне програм. заб.
Коленко В.О
212-1
4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 4 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
  5 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 5 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-2
    221 № ауд.   205  
Понеділок 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
106-1
2 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
419-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Укр. мова за ПС
Шкарбуль 
401-1 3 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1
4 Інж.та комп графіка
Зіменс
225-2 4 Ін.мова за ПС
Наумкіна, Аносова
214-2
219-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
 Павліченко
220-2 1 Географ.тур/БЖД
Литвиненко/Бабикін
312-1/ 231-3
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1
3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1
Середа 1 Опір матеріалів
Крижановська О.В.
236-3 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
311-1
3 Взаємозамін/Інж.граф
Рябініна/Зіменс
229-3/ 225-2 3 Іст.такулУкр/Геог.тур
Куліковська/Литвиненко
411-1/ 312-1
4 Фізика(вибіркові розділи)
Чолак І.С.
302-1 4 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Осн.екології/БЖД
Матвієнко/Клепов
106-1/423-2 1 Прав.регул/Ін.мов.заПС
Мадаєва/Аносова,
Наумкіна
307-1/ 219,
220-2
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іст.такулУкр/Прав.регул
Куліковська/Мадаєва
411-1
3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Математика ЗНО
Рслякова С.В.
403-1 4 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
П'ятниця 1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3 1 Вищ.мат/Осн.еколог
Сімініченко/Матвієнко
405-1/106-1
2 ТКМ/Ін.мова
Федіна/Павліченко
407-1/220-2 2 Географія туризму
Литвиненко І.В.
312-1
3 Опір матеріалів
Крижановська О.В.
236-3 3 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 4  -----/Прав.регул
-----/Мадаєва
 --/411-1

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   361 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.
 
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
 
3 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко /Маляренко
  3 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
 
4 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  4    
Вівторок 1     1 Осн підприєм.діял
Шепель Т.В.
 
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
  3 Основи оподаткув.
Живець А.М.
 
4 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  4    
Середа 1     1 Облік у галузях економ.діял.
Комліченко О.О.
 
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
  2 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
НаумкінаО.В, АносоваЮ.П
  3 Охорона праці
Живець А.М.
 
4     4    
Четвер 1 Страхування в туризмі
Литвиненко І.В.
  1 Менедж. і маркетинг/-------
Ротань Н.В./-------------------
 
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  2 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
 
3  ---------/Ін.мова (англ) тур.інд.
------/Наумкіна, Аносова
  3 Управлін.обл.
Живець А.М.
 
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  2 Фіскал.адмініструв
Живець А.М.
 
3 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  3 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
 
4 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  4    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  2 Теорія двигунів/Констр. та динам. двиг
Якушенко С.О.
 
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  1 Інж. та комп.графіка
Зіменс Ю.В.
 
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3    
4     4    
Середа 1 Механ.та приводи машин /Основи матеріалооб.
Рябініна О.М.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  2 Деталі машин
Рябініна О.М.
 
3 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
  3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
4     4    
Четвер 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  1 Сист.забезпеч.якості/
Інж. та комп.графіка
Куценко О.І./Зіменс Ю.В.
 
2 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
  2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О.  
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  3 Іноземна мова за ПС/
Електротех.,електр.
Павліченко /Клєпов 
 
4     4    
П'ятниця 1 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  2 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
 
3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
  3    
4     4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  1    
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
4     4 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
 
Вівторок 1 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
  1 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
4     4    
Середа 1 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
  1 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
2 Електричні машини
Богуш А.Р.
  2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
3 Електропост.підпр.і цивіл.споруд
Васеньова Ю.О.
  3 Віднов. джерела енергії /
Електр.та технічні вимір
Клєпов В.П./Дрозд Д.А.
 
4     4    
Четвер 1 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  1 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
 
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
3 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електропост.підпр.і цивіл.споруд/Електр.та технічні вимір
Васеньова Ю.О./ДроздДА
  1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
 
3 Електричні машини
Богуш А.Р.
  3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
4     4    
    341 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
  1 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
 
2 Охорона праці
Живець А.М.
  2 Охорона праці
Живець А.М.
 
3 Логістика
Живець А.М.
  3 Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
  1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
2 Біржова діяльність
Шепель Т.В.
  2 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4     4    
Середа 1 Ціноутворення
Живець А.М.
  1 Ціноутворення
Живець А.М.
 
2 Логістика/Комерцій. товарознавство
Живець А.М./НаконечнаВ.І,
  2 Бюджетування
Аблова Г.В.
 
3 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
  3 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
 
4     4 Обгрун.господ. рішень/ Економ.серед. підпр.
Шепель Т.В.
 
Четвер 1     1    
2 Фізичне вих.
Колісніченко О.В.
  2 Фізичне вих.
Колісніченко О.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
  4 Планув.і контроль діял
Аблова Г.В.
 
П'ятниця 1 Охорона праці/Інформ системи і технол.
Живець А.М./НаконечнаВ.І.
  1 Охорона праці/Інформ системи і технол.
Живець А.М./НаконечнаВ.І.
 
2 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
  2 Бюджетування/ Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
  1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
2 Осн.прогр. інженерії
Рогоцька Н.Ю., Коленко
  2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
3 Об'єктно-ор. програмув./
Алгор. та структ.даних
Багмет Т.Є, Носова Г.В./ Левицький,Коленко
  3 Алгор. та структ.даних/
Об'єктно-ор. програмув
Левицький,Багмет Т.Є/ Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Коленко 
 
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
 
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
2 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Рогоцька
  2 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
 
3 Комп.схемотехніка /
Архіт. комп.   
Уткіна Н.Є, Волошин В.П/ Бездворний,Волошин.
  3 Архіт. комп. / Комп.схемотехніка  
Бездворний І.І./Уткіна Н.Є.
 
4     4    
Четвер 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Коленко
  3 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Рогоцька
  1 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.,Багмет Т.Є.
 
2 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
  2 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Коленко 
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
  1 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
 
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  2 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4     4    
Вівторок 1 Сист.забезпеч.якості/------
Куценко О.І./-----------
  1    
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
3 Ін.мова за ПС
Павліченко, Гречана
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
  4 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
 
Середа 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
 
3 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
  3 Ін.мова за ПС/ Сист.забезпеч.якості
Павліченко,Пестушко/Куценко
 
4     4    
Четвер 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
2 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
  2 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
 
3  ----------/Ін.мова за ПС
--------/Павліченко, Гречана
  3 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
  1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Ін.мова за ПС
Павліченко,Пестушко
 
3 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  1 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
2 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
  2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
 
4     4    
Вівторок 1 Дискретна математика
Рослякова С.В. 
  1    
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
  2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП, Власенко
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Дискретна математика
Рослякова С.В. 
 
4     4 Організація БД
Маляренко А.О,
 
Середа 1 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
  1    
2 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
4     4 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
 
Четвер 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  1 Організація БД
Маляренко А.О,
 
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
  2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електрорадіовим./ Дискретна математика
Бездворний/Рослякова
  1 Дискретна математика/ Електрорадіовим.
Рослякова/Бездворний
 
2 Комп. Схемотехніка/ Організація БД  
Уткіна Н.Є/МаляренкоАО
  2 Організація БД/ Комп. схемотехніка 
Маляренко / Уткіна
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
4     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Системне програмув./
Машино-орієнтовані мови
Сафонов М.С./Нарожний
  1 Фізичне вих
КолісніченкоО.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
3     3  --------/Фізика
-----------/Семакова Т.О.
 
4     4    
Вівторок 1 Бази даних
Сафонов М.С.
  1    
2 Web-програмування
Нарожний(Левицький )
  2 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
 
3     3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
 
4     4 Систем.програм. забез.
Сафонов М.С.
 
Середа 1 Операційні системи/--------
Сафонов М.С./---------------
  1    
2 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
  2 Системне програм./--------
Сафонов М.С./---------------
 
3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
  3 Фізика
Семакова Т.О.
 
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  4 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
 
Четвер 1 Машино-орієнтов.мови
Нарожний(Сафонов)
  1 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Алгор. та структури
Нарожний О.В (Левицький)
  2 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Фізичне вих/-------------
КолісніченкоО.В../----------
  3 Іноземна мова за ПС/------ Аносова Ю.П./------------  
4     4    
П'ятниця 1     1 Системне програм.
Сафонов М.С.
 
2  ------/Web-програмування
-----/Нарожний(Левицький)
  2 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
 
3 Візуальне програм
Багмет Т.Є.
  3 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
 
4 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  4 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
 
    319 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Оптиміз. методи та мод.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  4    
Вівторок 1 Фізичне вих/
Оптиміз. методи та мод.
Колісніченко/Сафонова
  1    
2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
  2    
3     3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
  2    
3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
  4    
Четвер 1 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
  1    
2 Методол. та орг. наук./
Сист.техн.пром.
Живець А.М.
  2    
3  --------/Внутр.економ мех
---------/Шепель Т.В
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2    
3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1     1 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
323-2
2 Друга іноземна мова т.і.
Вареник А.О.
106-1 2 Екон.аналіз/Под.система
Комліченко/Живець
316-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Под.система/Екон.аналіз
Живець А.М./Комліченко
316-2
4 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Вівторок 1 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
2 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 2 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Податкова система
Живець А.М.
316-2
4     4 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.Л.
219-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 3    
4     4    
Четвер 1     1    
2 Друга іноземна мова т.і.
Вареник А.О.
307-1 2 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-1 3 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
П'ятниця 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 1    
2 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
229-3 2 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
4     4 Іноземна мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
324-2
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 1 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-
2 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 2 Газова динаміка
Шалапко О.І.
307-1
3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
Вівторок 1  --------/Інов. технол в маш
 ------/Дядюн
228-3 1 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
307-1
2 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
236-3 2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
423, 324-2 3    
4     4    
Середа 1     1 Комп.тех.та інф.технолог.
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2
2 Технологічне оснащення
Рябініна О.М.
229-3 2 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
419
3 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3 3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
4     4    
Четвер 1 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 1 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Експл.та обслугов.машин.
Шалапко О.І.
158-5
3 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
236-3 3 Констр. та динам. двиг.
/Комп.тех.та інф.технолог
Якушенко/Мироненко
307-1/ 231-3
4     4    
П'ятниця 1     1 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
2 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
317,324-2 2 Газова динаміка/
Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
155-5/158-5
3 Екон. орг. та упр. вироб.
Шепель Т.В.
317-2 3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
220,222-2
4  ---------/ Осн. техн. машин.
-----------/Рябініна
229-3 4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1     1 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2
2 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2 2 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
420-2
3 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Охорона праці
Федіна І.В.
407-1
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2
419-2
4    
Вівторок 1 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2 1    
2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Комп. техніка та прогр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Системи та режими ен.
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 214-2
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 220-2 1    
2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 2 Відновлюв.джерела ел.
Клєпов В.П.
423-2
3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2 3 Електроустаткування
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 219-2
Четвер 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 1 Основи електроенергет.
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Електропостачання 1/
Комп. техніка та прогр.
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Електричне освітл.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Охорона праці
Федіна І.В.
407-1 3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2
4     4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
247-2
2 Електропостачання 2/
Електроустаткування 1
Шаброва С.М./ДроздД.А.
420/428 2 Електроустаткування /
Комп. техніка та прогр.
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
428-2/420-2
3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2 3 Основи електроенергет./
Відновлюв.джерела ел.
Васеньова Ю.О./КлєповВ.П.
419-2/423-2
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Економіка та орг.вир./
Бухгалтерський облік
Живець А.М./Федотова О.В.
326-2 2 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
231-3
3 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
231-3 3 Бухгалтерський облік/
Економіка та орг.вир.
Федотова О.В/Живець А.М.
423-2
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
413-1 4 Об'єктно-ор. програмув./
Мат. методи досл. 
Багмет/ Сафонова
236-3
Вівторок 1     1    
2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
401-1 2 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
419-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
216. 214-2 3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
229-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
311-1
Середа 1     1    
2 Осн.прогр. інженерії /
Об'єктно-ор. програмув.
Карлова Н.І/Багмет Т.Є.
413-1/ 241-3 2 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
427-2
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
231-1 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп зал
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Власенко
216, 214-2 4 Мат. методи досл. /
Основи прогр. інженерії
Сафонова /Коленко 
413-1
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
317-2 1    
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
319-2 2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
311-1
3 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
106-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
216, 220-2
4     4 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
106-1
П'ятниця 1 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
236-3 1    
2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
236-3 2 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1
3 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1 3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Власенко
216,428-2
4     4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
302-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Осн.технол ремонту/---
Сорокін О.М./------------
158-5 2 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
223, 225-2
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
Вівторок 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
319-2 1 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
307-1
4     4    
Середа 1     1    
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп зал 2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1 4    
Четвер 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3    
4     4    
П'ятниця 1 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5 1    
2 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
223, 225-2 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
427-2
3     3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5
4     4  -----/Осн.технол ремонту
--------/Шалапко І.О.
307-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
319-2 2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3     3    
4     4    
вівторок 1 Податкова система
Живець А.М.
419-2 1 Податкова система
Живець А.М.
419-2
2 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
427-2 2 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
427-2
3 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
323-2 3 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
4     4    
Середа 1     1    
2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
323-2 2 Ціноутворення
Живець А.М.
322-2
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324-2 317-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324-2 322-2
4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
326-2 4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
319-2
Четвер 2     2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
323-2 3 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
4 Господар.законодав.
Ротань Н.В
305-1 4 Господар.законодав.
Ротань Н.В
305-1
5 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 5    
П'ятниця 1 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 1 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
2 Господар.законодав./
Комерцій.діяльність
Ротань Н.В/НаконечнаВ.І.
106-1/ 323-2 2 Господар.законодав./
Комерцій.діяльність
Ротань Н.В/Живець
106-1/ 216-2
3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 322-2 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 322-2
4 Податкова система
Живець А.М.
419-2 4 Податкова система
Живець А.М.
419-2
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 2     2    
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3 3 Інж. та комп.графіка
Носова Г.В.
243-3
4 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
243-3 4 Фіз.вихов.
Колісніченко О.В.
сп.з
5 Організація БД
Маляренко, Коленко
413-1 5 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
319-2
Вівторок 2     1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
219, 214-2 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Фіз.вихов.
Береговий М.М.
сп.з 3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
243-3
5 Організація БД
Маляренко, Коленко
413-1 4    
Середа 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 1 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
243-3 2 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
401-1
3 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
311-1 3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
4     4    
Четвер 1 Периферійні пристрої /
Архіт. комп'ютерів
Бездворний/Максимова
243-3/ 241-3 1 Архіт. комп'ютерів/
Інж. та комп.графіка
Максимова/Носова
241-3/ вц
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3 2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
236-3
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
219-2 114-1 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3
4     4    
П'ятниця 1 Алгор.і мет.обчислення/
Інж. та комп.графіка
Сафонова Г.Ф./НосоваГ.В.
413-1/ вц 2    
2 Комп.сист.та мережі
Бабикін, Волошин
243-3 3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва Ю.В.
114-1
3 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
304-1 4 Периферійні пристрої /
Алгор.і мет.обчислення
Бездворний/ Сафонова
233-3/ 414-1
4     5 Організація БД
Маляренко А.О.
413-3
    319       № ауд.
Понеділок 1 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
322-2 1    
2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
322-2 2    
3     3    
4     4    
Вівторок 2     1    
3 Економ. та менеджмент
Ротань Н.В.
301-1 2    
4 Логістика
Живець А.М.
316-2 3    
5 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2 4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Четвер 1 Економетрика/
Внутр.економ.мех
Живець/ Шепель
323-2 1    
2 Аналіз госп.діяльності/
Економетрика
Комліченко/Живець
326-2 2    
3 Фіз.вихов./-------
Федін Ю.М./--------
Сп.зал 3    
4     4    
П'ятниця 2     1    
3     2    
4 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2 3    
5 Планування та контр.     Шепель Т.В. 322-2 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 1 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
136-3
2 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 2 ООП
Багмет Т.Є.
136-3
3 Систем. програм.
Сафонов М.С
ВЦ 3 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
240-3
4     4    
вівторок 1  ------/Комп. дискр. матем.
---------/Філонюк Г.О.
  1 Систем.програм. заб.
Сафонов М.С.
 
2 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
  2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
3 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В.   3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
 
4 Фізичне виховання/------
Федін Ю.М./------------------------
  4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
 
3 РОБОТИ   3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
4 СТУДЕНТА   4 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
Четвер 1 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
310-1 1 ДЕНЬ  
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Візуал.програмув./--------
Багмет Т.Є./-------------------
ВЦ 3 РОБОТИ  
4     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 1 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
136-3 1 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
411-1
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
136-3 2 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
3 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
136-3 3 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 219-2
4     4    

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    405 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Статистика/---
Аблова Г.В./---
  1    
2 Основи менеджменту
Литвинеко І.В.
  2    
3 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Логіка
Мадаєва А.С.
  1    
2 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
  2    
3     3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова (рівень В2)
Аносова Ю.П,
  2    
3 Основи менеджменту
Литвинеко І.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Логіка/---------
Мадаєва /-------------
  1    
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2    
3  ---------/Страх.в тур
---------- /Литвиненко
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Основи менеджменту/
Орг.спеціал.туризму
Литвинеко І.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2    
3     3    
4     4    
    411 № ауд.   421 № ауд.
Понеділок 1     1 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
 
2 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
  2 Іноземна мова за ПС
Павліченко , Гончарова
 
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  3 Експл.та ремонт двигунів/ Сист. автом. проект. двиг
ЯкушенкоС.О./ШалапкоІ.О
 
4 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
  4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
  1    
2 Основи охорони праці
Федіна І.В.
  2 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
 
3 Економіка, організація
Шепель Т.В.
  3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
 
4     4 Осн.охорони праці
Цап В.В.
 
Середа 1 Іннов. техн. в маш/ Спец.комп.техн
Дядюн /Крижановська
  1 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
 
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
 
3 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
  3 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
 
4     4    
Четвер 1 Основи охорони праці/ Основ тех. маш.
Федіна І.В./Рябініна О.М.
  1 Авт.сист керув.двиг./ Комп.діагност
Гладков Г.Б
 
2 Економіка, організація
Шепель Т.В.
  2 Філософія
Мадаєва А.С.
 
3 Філософія
Савенок Л.А.
  3 Експл.та ремонт двигу
Якушенко С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
  1    
2 Іноз. мова (рівень В2)
Сіденко, Гречана
  2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
 
3 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
  3 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко, Гончарова
 
4     4 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
 
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  2 Програм.забезпеч.проектув.електр
Савченко С.О.
 
3 Сист.керув.електропр./ Електрообл.поб.пр.
Савченко С.О./БогушАР
  3 Енергозбереження та енерг менеджмент
Шаброва С.М.
 
4 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
  4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 1 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  1 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
  3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
4     4    
Середа 1 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
  1 Програм.забезпеч.проектув.електр/ Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
2 Енергозбер.2
Шаброва С.М
  2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
 
3 Електроустаткування 2/ Економіка та організ.  
Дрозд Д.А./АвчерінаС.А.
  3 Економіка та організ./ Енергозбер.реж.та техн                      Аверіна С.А./КлєповВ.П.  
4     4    
Четвер 1 Налагодж. електроуст./ Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
  1 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл./ Електричне освітл
Дрозд Д.А.
 
3 Іноз. мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
  3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А.  
4     4    
П'ятниця 1 Філософія
Мадаєва А.С.
  1 Електроустаткування 1/ Енергозбер. та енерг
Дрозд Д.А./ШаброваС.М.
 
2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
  2 Енергозбер.реж.та техн                      КлєповВ.П.  
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Філософія
Мадаєва А.С.
 
4     4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Конструювання ПЗ/ Автоматиз. системи   
Багмет Т.Є./КоленкоВ.О.
  1 Автоматиз. системи / Конструювання ПЗ               
Коленко В.О./Багмет Т.Є.
 
2 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М.   2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Теор.ймов. та мат. стат.
Рослякова С.В.
  3 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
 
4     4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
 
2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
  2 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М.  
4     4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
Середа 1 Проектний практикум
Левицький В.М.
  1    
2 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  2 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.  
3 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
  3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Власенко
 
4     4 Проектний практикум
Левицький В.М.
 
Четвер 1     1 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
 
2 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
  2 Теор.ймов. та мат. стат.
Рослякова С.В.
 
3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Власенко
  3    
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
  4    
П'ятниця 1 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.   1 Інстр.засоби ВП / Проектний практикум                 Левицький В.М.  
2 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
  2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
 
3 Інстр.засоби ВП / Проектний практикум                 Левицький В.М.   3 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
 
4     4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
  1    
2 Осн охор праці
Цап В.В
  2 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
 
3 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Гладков / Савченко
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаОВ
 
Вівторок 1 Сис. автомат. проект
Мироненко Н.В.
  1 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
 
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
  2 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Гладков / Савченко
 
3 Філософія
Савенок Л.А.
  3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,ПестушкоАВ
  1    
2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
  2 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
 
3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
  3 Діагн.авто
Савченко С.О.
 
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
  2 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко,Наумкіна
 
3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
  3 Осн охор праці
Цап В.В
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Філософія
Савенок Л.А.
 
2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
  2 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
 
3 Діагн.авто
Савченко С.О.
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко,Пестушко 
  4    
    481 № ауд.   482 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
  2    
3 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.,Волошин
  3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
  4 Web-програмування/
Техн. обслугов. комп.
Левицький/ Бездворний
 
Вівторок 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
  1    
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.
 
3 Операційні системи
Сафонов М.С.
  3 Теорія інф. та кодування
Коленко В.В.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
Середа 1 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Захист інформації
Коленко, Маляренко
  2  --------/Операційні системи
--------/Сафонов М.С.
 
3 Web-програмування
Левицький В.М.
  3 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
 
4     4 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
 
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Власенко
  1 Web-програмування
Левицький В.М.
 
2 Осн. констр. комп./
Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.,Волошин
  2 Іноземна мова р В2
Аносова Ю.П.
 
3     3 Захист інформації
Нарожний О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Теорія інф. та кодування/
Захист інформації
Коленко, Маляренко
  1    
2 Іноземна мова р В2
Аносова, Власенко
  2    
3 Операційні системи
Сафонов М.С.
  3 Теорія інф. та кодування/ Захист інформації
Коленко В.В./Нарожний
 
4     4 Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.
 
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
  3 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.  
4 Фізичне виховання      
Колісніченко О.В.
  4 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
Вівторок 1     1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
 
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
 
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 КУРСОВОГО   2 КУРСОВОГО  
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
Четвер 1     1    
2 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  2 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
3 Сист.штучного інтелекту/
Груп.дин.і комун
СафоновМС/Багмет Т.Є.
  3 ООП/Комп. сис.
Багмет Т.Є./Сафонов М.С.
 
4 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
 
П'ятниця 1     1 Фізичне виховання      
Колісніченко О.В.
 
2 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект./ Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В.   3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
4 Безп.прог.та даних/-------    Коленко В.В./----------------   4    
    419 № ауд.     № ауд
Понеділок 1 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
  1    
2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В.   2    
3     3    
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  2    
3 Страхування
Ротань Н.В.
  3    
4 Фіз. виховання
Федін Ю.М.
  4    
Четвер 1 Міжн. економіка
Живець А.М
  1    
2 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
  2    
3 Держ.рег.ек\--------
Шепель Т.В.\---------------
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
  1    
2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
  2    
3     3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    411 № ауд.   415 № ауд
Понеділок 3 Економіка, організація
Шепель Т.В
428-2 1    
4 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
214-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
324-2, 323-2 3 Груп. динаміка і комун.
Карлова Н.І.
ВЦ
6     4    
Вівторок 3 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 1    
4 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 2    
5 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 Моделювання систем
Нарожний О.В.
вц
6 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
410-1 4 Безпека прог. та даних
Коленко В.В.
212-1
Середа 3 Економіка, організація
Шепель Т.В
319-2 1    
4 Осн техн.маш./Тех.оснащ
Рябініна О.М.
229-3 2 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2
5 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
324-2 319-2 3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
вц
6 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
228-3 4 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
вц
Четвер 3 Економіка, орган/Фіз.вих
Шепель Т.В/Федін
231-3/ Сп.зал 1 ДЕНЬ  
4 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
324, 319-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 РОБОТИ  
6     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 2 Інноваційні тех./Філософія
Дядюн К.В./Савенок
228-3/ 303-1 1 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. вц
3 Осн. охорони пр/Укр.м
Федіна І.В./Ботвинюк
407-1/ 410-1 2 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
вц
4 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 Управл. IT-проект./------
Арбузова Ю.В./---------
вц
5 Тех.оснащ
Рябініна О.М.
229- 4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 2 Сист. живл. Двиг/---
Гладков Г.Б./---
155-5 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
427-2
3 Іноземна мова за ПС
Пестушко А.В
131-2 4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Філософія
Мадаєва А.С.
312-1
5 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 6 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 3     2 Осн. техн. рем. авто
Шалапко 
158-5
4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
324-2 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
427-2
5 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 4 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
6 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5 5 Сис. автомат. Проект/----Мироненко, /--- 231-3
Середа 2     2 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5
3 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Пестушко А.В
214-2 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 4 орг.вир/ Діагност
Наконечна/Савченко
324-2/ 131-2
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 5 Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
Четвер 2 Філософія/ Економ
Мадаєва А.С./Наконечна
415-1/ 326-2 3 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
304-1 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 5 Осн. техн. рем. авто
Шалапко 
307-1
5 Сис. автомат. проект
Мироненко, 
231-3 6    
П'ятниця 2 Діагн.авто/Фіз.вих.
Савченко /Федін
131-2/спзал 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 4 Філософія/ Сист.живл.д
Мадаєва А.С./Гладков
411-1/155-5
4 Іноземна мова рівень В2
Пестушко А.В
214-2 5 Фіз вих
Федін
сп зал
5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 6 Сис. автомат. Проект Мироненко,   
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 3 Філософія
Мадаєва А.С.
311-1
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
6 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 5 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Пестушко 222, 219-2
Вівторок 3 Філософія
Мадаєва А.С.
401-1 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
4 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222,220-2
6 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 6 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2
Середа 2 Електрообл.поб.пр./
Енергозбер.2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
420-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
317-2
3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2 5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 6 Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 3 Електроустатк.підпр.1/
Економіка та організ.
Дрозд Д.А./Аверіна С.А.
428-2 2 Економ.а та організ./Ел.обл.поб.пр                     Аверіна/ Богуш 427-2
4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-1 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2
5 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 4 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Пестушко 222-2
219-2
6 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Гречана 222-2
322-2
5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222-2
219-2
П'ятниця 3 Філософія/-------
Мадаєва А.С./-------

301-1/
---
2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 419-2
4 Енергозбер.1/
Сист.керув.електропр.
Шаброва С.М/Савченко 
420-2/
131-2
3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222-2/
219-2
4 Сист.керув.ел/Електр.уст.
Савченко /Дрозд
131-2
428-2
6 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Гречана 222-2
322-2
5 Фіз.вих./Філософія
Коцегубов / Мадаєва
Сп.зал
305-1
    421 № ауд.      
Понеділок 3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
305-1 2    
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
324-2 3    
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 4    
6 Сис.автомат.проектув.
Шалапко І.О.
307-1 5    
Вівторок 2 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 4    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 5    
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 6    
Середа 2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 3    
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
402-1 4    
4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 5    
5 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 6    
Четвер 2 Автоматичні системи
Гладков Г.Б.
155-5 2    
3 Експл.та ремонт/
Сист.автом.проект
Литвиненко /Шалапко
410-1/
307-1
3    
4 Філософія/Комп.діагност.
Мадаєва/ Гладков
307-1/
155-5
4    
5 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 5    
П'ятниця 3 Фіз.вих./Осн.ох.праці
Федін Ю.М./Цап В.В.
Сп.зал
/301-1
2    
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
319-2 3    
5 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
6     5    
    418 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 3 Фінанс.-економ.аналіз/
Інформ.системи і тех.
Комліченко/Федотова
322-2/
322-2
4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1 4 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 216-2
Вівторок 1     1    
2     2    
3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
240-3 3 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 322-2
4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
вц 4 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
Середа 1     1 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 216-2
3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 3    
4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1 4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Ризикологія/Інвестування
Шепель Т.В.
322-2
3 РОБОТИ   3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 322-2
4 СТУДЕНТА   4    
П'ятниця 1 Аналогові та гібр. ЕОМ./
Мережеве програм.
Максимова О.Є./Багмет Т.Є
240-3/вц 1 ДЕНЬ  
2 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Комп'ютерні системи/-----
Нарожний О.В./--------
вц 3 РОБОТИ  
4     4 СТУДЕНТА