Херсонський політехнічний фаховий коледж
Національного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «06» лютого 2023 р., (понеділок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

 

 

 

 

 

Групи 205, 221, 281, 361 йдуть на практику

 

 

 

Продовжується практика у груп 231, 341(391)

 

 

 

Зверніть увагу на зміни в розкладі групи 321, 372

 

 

 

 

 

 

319

3

Шепель

Чебукін

 

241

2

Живець

Чебукін

 

241

3

Комліченко

Живець

 

352

4

Комліченко

Чебукін

 

241

4

Чебукін

Відсутня

 

112

1

Удод

Сіденко

 

315

4

Філонюк

Сафонова

 

321

1

Шалапко (газова динаміка)

Павліченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «03» лютого 2023 р., (п’ятниця, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

319

3

Шепель

Відсутня

 

241

1

Коцегубов

Шкарбуль

 

315

2

Філонюк

Відсутня

 

315

4

Додатково

Сафонов

 

321

1

Додатково

Гладков

 

331

1

Шаброва

Гончарова, Пестушко

 

381

4

Живець

Відсутня

 

419

3

Наконечна

Чебукін (інвестування)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «02» лютого 2023 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

2

Бабикін

Матвієнко

 

112

1

Удод

Світюкова

 

315

2

Карлова (захист інф. У КС)

Карлова (інж.прог.забезпеч)

 

319

3

Ротань

Чебукін(внут.економ.мех)

 

419

4

Сіліщенко

Відсутня

 

419

2

Додатково

Чебукін (ризикологія)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «02» лютого 2023 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

2

Бабикін

Матвієнко

 

112

1

Удод

Світюкова

 

315

2

Карлова (захист інф. У КС)

Карлова (інж.прог.забезпеч)

 

319

3

Ротань

Чебукін(внут.економ.мех)

 

419

4

Сіліщенко

Відсутня

 

419

2

Додатково

Чебукін (ризикологія)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «01» лютого 2023 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

331

2

Гончарова, Пестушко

Дрозд (Електробезпека)

 

232

3

Гончарова, Пестушко

Давиденко

 

251

3

Носова, Волошин

Маляренко

 

321

2

Шалапко (газова динаміка)

Шалапко (експл.та ремонт двиунів)

 

321

3

Шалапко

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 2 семестр 2022-2023 н.р.

          ЗАТВЕРДЖУЮ  
          Директор коледжу  
          _____________________ О.Є.Яковенко  
          *  
    111 № ауд.   112(191) № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4     4 Біологія
Заболотна С.О.
 
Вівторок 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
  1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  4    
Середа 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
  1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
 
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Іноз.мова/Укр. літ
СіденкоНГ/Ботвинюк
  3 Укр. літ/Іноз.мова
Удод Л.В./СіденкоН.Г.
 
4     4    
Четвер 1 Біологія
Заболотна С.О.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Хімія/Історія
Литвиненко/Савенок
  1 Історія/Хімія
Савенок/Литвиненко
 
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Іноземна мова
СіденкоН.Г.
 
4     4    
             
             
    121(132) № ауд.   131 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноземна мова
Гончарова В.Г.
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М,
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
Вівторок 1     1 Українська література
Куцак Т.О.
 
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 Українська мова
Удод Л.В.
  4    
Середа 1 Іноземна мова
ПавліченкоО.В.
  1 Математика
Давиденко Т.М,
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
3 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
  3 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
 
4 Біологія
Заболотна С.О.
  4    
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноз.мова/Укр. літ
Павліченко/Удод
  1    
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4     4 Іноземна мова/Укр.літ
Гончарова/ Куцак
 
             
             
             
    151(105) № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3 Математика
Давиденко Т.М,
 
4 Історія/Хімія
Куліковська/Литвиненко
  4    
Вівторок 1     1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Українська література
Стегалюк А.В.
  2 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  3 Укр. літ/Історія
Ботвинюк/Світюкова
 
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
Четвер 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Біологія
Заболотна С.О.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Математика
Давиденко Т.М,
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Хімія/Іноз. мова
Литвиненко/Власенко
 
4 Укр. літ/Іноз.мова
Стегалюк/Сіліщенко
  4    
             
    161(141) № ауд.   181 № ауд.
Понеділок 1     1 Українська література
Стегалюк А.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  3 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
4 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
  4    
Вівторок 1     1 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Українська література
Шкарбуль ОВ.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
Середа 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Українська мова
Куцак Т.О.
 
2 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  2 Фізична культура
Колісниченко ОВ.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  4    
Четвер 1 Українська мова
Шкарбуль ОВ.
  1 Зарубіжна література
Куцак Т.О
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Укр. літ/Іноз.мова
Шкарбуль/Аносова
  3 Хімія/Укр. літ
Литвиненко/Стегалюк
 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Іноз.мова/Історія
Гречана/Світюкова
 
2 Зарубіжна література
Шкарбуль ОВ.
  2 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Фізична культура
Колісниченко ОВ.
 
4     4    
             
    171 № ауд.   172  
Понеділок 1 Математика
Воронова Н.В.
       
2 Українська література
Удод Л.В.
    Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
    Фізична культура
Колісниченко ОВ.
 
4       Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
Вівторок 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г
    Українська література
Удод Л.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
    Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
    Математика
Воронова Н.В.
 
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
    Хімія
Литвиненко Т.О.
 
Середа 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
    Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Біологія
Заболотна С.О.
    Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Історія/Укр. література
Осадча/Удод
    Іноземна мова
Павліченко О.В
 
4          
Четвер 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
    Математика
Воронова Н.В.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
    Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
3 Математика
Воронова Н.В.
    Історія/Хімія
Осадча/Литвиненко
 
4          
П'ятниця 1       Укр. літ/Іноз.мова
Удод Л.В./Павліченко
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
    Фізична культура
Колісниченко ОВ.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
    Біологія
Заболотна С.О.
 
4  Хімія/Іноземна мова
 Литвиненко /Пестушко
       
             
             
    Заступник директора з НР     __________________/Ротань Н.В./
             

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
*
    111 № ауд.   112(191) № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В,
 
4 Географія
Литвиненко І.В.
  4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  3 Географія
Литвиненко І.В.
 
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
  4    
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Громадянська освіта
Світюкова С.Г,
 
Четвер 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
4          
П'ятниця 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
  3 Українська література
Удод Л.В.
 
4     4    
    121(132) № ауд.   131 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  3 Українська література
Куцак Т.О.
 
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  4 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
 
Вівторок 1 Математика
Воронова Н.В.
  1 Українська мова
Куцак Т.О.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
  1 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
 
2 Іноземна мова
Павліченко О.В.
  2 Інформатика
Рогоцька, Носова
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4     4    
Четвер 1 Українська мова
Удод Л.В.
  1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Українська література
Куцак Т.О.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
П'ятниця 1 Українська література
Удод Л.В.
  1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
2 Географія
Литвиненко І.В.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3 Географія
Литвиненко І.В.
 
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4    
    151(105) № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1     1 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
Вівторок 1 Географія
Литвиненко І.В.
  1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 Українська література
Стегалюк А.В.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4 Захист України
Заболотна С.О.
  4    
Середа 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Носова
 
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  4    
Четвер 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
П'ятниця 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
2 Українська література
Стегалюк А.В.
  2 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
3 Інформатика
Рогоцька,Носова
  3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
4     4 Географія
Литвиненко І.В.
 
    161(141) № ауд.   181 № ауд.
Понеділок 1     1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
4 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  4 Українська література
Стегалюк А.В.
 
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4 Географія
Литвиненко І.В.
  4    
Середа 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Географія
Литвиненко І.В.
 
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  2 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
  3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
4          
П'ятниця 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
  2 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  3 Українська література
Стегалюк А.В.
 
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
 
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г,
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
  4    
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
4     4 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
Середа 1 Географія
Литвиненко І.В.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
 
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
  4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Географія
Литвиненко І.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
П'ятниця 1 Математика
Воронова Н.В.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
4     4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
  1    
2 Системи забез. якості
Куценко О.І.
  2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
3 Географія туризму
Литвиненко І.В.
  3 Інж.та комп/Взаємозамін
Зіменс, Мироненко/ Рябініна
 
4 Ін.мова за ПС
Наумкіна, Аносова
  4 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
 
Вівторок 1 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
  1 Вища математика/ТКМ
Воронова/Федіна
 
2 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
  2 Іноземна мова за ПС
 Павліченко, Гончарова
 
3 Вища математика
КузякінаО.В.
  3 Укр. мова за ПС
Удод Л.В. 
 
4     4    
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Фізична культура
Береговий М.М.
 
2 Іст.та культ. України
Куліковська Н.М.
  2 Інж.та комп графіка
Зіменс, Мироненко
 
3 Прав.регулюв
Мадаєва А.С.
  3 Фізика(вибір. розділи)
Подозьорова А.В.
 
4 Осн.екол/БЖД
Матвієнко/Матвієнко
  4    
Четвер 1 Географія туризму
Литвиненко І.В.
  1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
 
2 Охорона праці
Бабикін С.О.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Ін.мова за ПС/Вища матем
Наумкіна,Аносова/Кузякіна
  3 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1    
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
  2 Вища математика
Воронова Н.В.
 
3 Вища математика
КузякінаО.В.
  3 Осн.екол/БЖД
Матвієнко/Литвиненко
 
4 Прав.регул/--------
МадаєваА.С./-------
  4 Фізична культура
Береговий М.М.
 
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
  1    
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
 
3 Фізика
Семакова Т.О.
  3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
 
4 Взаємозам., станд. та тех.вимір./----------
Крижановська/-----------
  4 Виш.матем/Взаємозам., станд. та тех.вимір.
Давиденко/Крижановська
 
Вівторок 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  1 Матеріалознавство/------
Федіна І.В./--------------------
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
  3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Середа 1 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
  1 Фізика
Семакова Т.О.
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Вища математика
Давиденко Т.М.
 
3 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
  3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
 
4     4    
Четвер 1 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
  1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
 
3 Виш.матем/Матеріалозн.
Давиденко/Федіна
  3 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Вища математика
Давиденко Т.М.
  1    
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
  2 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
 
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
    231 № ауд   232 № ауд.
Понеділок 1 ТОЕ
Савченко С.О
  1    
2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  2 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
 
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 ТОЕ
Клєпов В.П.
 
4     4 Українська мова за ПС/
Вища математика      
Куцак/Давиденко
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Вища математика
Давиденко Т.М.
  2 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
 
3 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
  3 Основи екології
Матвієнко Т.В.
 
4     4    
Середа 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
  1 БЖД
Клепов В.П.
 
2 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
 
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
  3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
4     4    
Четвер 1 БЖД
Клепов В.П.
  1 Вища математика
Давиденко Т.М.
 
2 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
  2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
 
3 ТОЕ/Вища матем
Савченко/Давиденко
  3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
 
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Основи екології
Матвієнко Т.В.
  2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Інж. та комп графіка
Мироненко Н.В.
 
4 Українська мова за ПС/
Електричні апарати
Куцак/Васеньова
  4 Електр.апарати/ ТОЕ
Васеньова/Клепов
 
    241 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
  1    
2 Охорона праці
Живець А.М.
  2    
3 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  3    
4 Статистика/Економіка
Аблова/Чебукін Ю.В.
  4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко,Гречана
  1    
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
  2    
3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
  3    
4     4    
Середа 1 Статистика
Аблова Г.В.
  1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2    
3 Страхування
Ротань Н.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Екон., організ.та планув
Чебукін Ю.В.
  1    
2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  2    
3 Вища математика/
Українська мова за ПС
Кузякіна/ Шкарбуль
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1    
2 Господар.законодавство
Ротань Н.В.
  2    
3 Інф. та комп.техніка
Рогоцька, Коленко
  3    
4     4    
    251 № ауд.   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
  1    
2 Бази даних
Рогоцька, Арбузова
  2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
  3 Інж. та комп. графіка
Носова, Волошин
 
4 Інж. та комп. графіка
Носова, Волошин
  4 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
Вівторок 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
  1 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 БЖД /Осн.еколог
Матвієнко Т.В.
 
3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
  3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
 
4 БЖД /Осн.еколог
Заболотна/Матвієнко
  4 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
Середа 1 Ін.м.заПС/Лін.алгебра та ан.геом.
СіліщенкоВласенко/Вічна
  1 Лін.алгебра та ан.геом./
Іноземна мова за ПС
Вічна/Сіліщенко,Власенко
 
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
  2 Інж. та комп. графіка
Носова, Волошин
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Волошин
  3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
 
4     4 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
 
Четвер 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
 
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  2 Фізика
Семакова Т.О.
 
3 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
  3 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Бази даних
Рогоцька, Арбузова
  1 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
2 Фізика
Семакова Т.О.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
 
3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4 Люд-маш.інт/---------
Маляренко,Коленко/--------
  4  ----/Люд.-маш. інтерфейс
-------/Маляренко, Коленко 
 
    261 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Чебукін Ю.В.
  1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
 
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2 Статистика
Аблова Г.В.
 
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
  3 Вища математика
Кузякіна О.В.
 
4     4    
Вівторок 1     1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Охорона праці
Живець А.М.
  3 Охорона праці
Живець А.М.
 
4 Екон.підпр./Управ.облік
Чебукін Ю.В./Живець
  4  ----/Екон.середов.підпр.
--------/Шепель Т.В.
 
Середа 1 Інф. та комп.техніка
Рогоцька, Носова
  1 Інф. та комп.техніка
Рогоцька, Носова
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
3 Фіскальне адміністр
Живець А.М.
  3 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
 
4 Укр.мова/Виш.матем
Удод/Кузякіна
  4 Укр.мова/Виш.матем
Удод/Кузякіна
 
Четвер 1 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
  1 Економіка і норм.праці
Аблова Г.В.
 
2 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
  2 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
  1 Господар.законодавство
Ротань Н.В.
 
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
  2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
 
3 Основи оподаткув
Живець А.М.
  3 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
 
4 Статистика/-------
Аблова Г.В./------
  4 Статистика/-------
Аблова Г.В./------
 
    271 № ауд.   272  
Понеділок 1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  1 Фізична культура
Береговий М.М.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
 
3 Технології: Автомобілі/
Інж. та комп. графіка
Сорокін/Мироненко,Зіменс
  3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Павліченко
 
4     4 Взаємозам., станд. та технічні вимір/-------
Рябініна О.М./-------------
 
Вівторок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
  1 Інж. та комп. Графіка/ Вища математика
Мироненко,Зіменс/ Воронова
 
2 ТКМ
Федіна І.В.
  2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
 
3 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
  3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
 
4 Осн.екології/-----------
МатвієнкоТ.В/----------
  4    
Середа 1 Технічна механіка
Федіна І.В.
  1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
 
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
  3 ТКМ/Осн.екології
Федіна/Матвієнко
 
4 Вища математика / Взаємозаміннність
Кузякіна/Рябініна
  4  БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
 
Четвер 1  БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
  1 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Павліченко
  2 Фізика(вибір.розділи)
Подозьорова А.В.
 
3 ТКМ/Технічна механіка
Федіна І.В./Федіна І.В.
  3 Тех.мех./Техн.: Автомоб.
Чебукіна/Гладков
 
4     4    
П'ятниця 1 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
  1 ТКМ
Федіна І.В.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  3 Вища математика
Воронова Н.В.
 
4     4    
    281 № ауд.   282  
Понеділок 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
2 Осн.програмування
Філонюк Г.О.,Коленко В.О.
  2 Основи екології/БЖД
 Матвієнко/Заболотна
 
3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
  3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
 
4 Фізика
Семакова Т.О.
  4 Системи упр.якістю
Куценко О.І.
 
Вівторок 1 Системи упр.якістю
Куценко О.І.
  1 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
2 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
  2 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  3 Осн.програмування
Філонюк Г.О.,Коленко 
 
4 Інж.та комп.граф./БЖД
Носова,Уткіна/Заболотна
  4 Фізика
Семакова Т.О.
 
Середа 1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
  1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Власенко
  2 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
  3 Іноземна мова за ПС
Аносова,Наумкіна
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Комп`ютерна електр.
Максимова О.Є
 
Четвер 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
  1 Інж.та комп.граф.
НосоваГ.В,Уткіна Н.Є
 
2 Інж.та комп.граф.
НосоваГ.В,Уткіна Н.Є
  2 Осн.програмування
Філонюк Г.О.,Коленко 
 
3 Осн.програмування
Філонюк Г.О.,Коленко В.О.
  3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
4     4    
П'ятниця 1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
  1 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Іноз. мова за ПС/Екологія
Наумкіна,Власенко/ Матвієнко
  3 Інж.та комп.граф./Іноз. мова за ПС
Носова,Уткіна/
Аносова,Наумкіна
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Комп`ютерна елект.
Максимова О.Є
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Наконечна В.І.
 
2 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  2 Математика      
Воронова Н.В.
 
3 Фізика і астрономія/
Турист.краєзнавство
Семакова Т.О./Матвієнко
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4     4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В., Мироненко 
 
Вівторок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
 
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Математика      
Кузякіна О.В.
  3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4    
Середа 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4 Інж. та комп. Графіка/------
Зіменс,Мироненко/---------- 
 
Четвер 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Аносова ЮП,Наумкіна ОВ
  1 ------------/ Прикладна хімія
-----------/Литвиненко ТО
 
2 Математика      
Кузякіна О.В.
  2 Математика      
Воронова Н.В.
 
3 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4  Фізика і астрономія/--------
Чолак СІ/---------
 
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко Н.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Математика      
Давиденко Т.М,
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
4     4 Фізика і астрономія/
Технічна механіка
Чолак С.І./Чебукіна В.Ф.
 
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1    
2 Математика      
Давиденко Т.М,
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  3 Осн. екології:Екологія/
БЖД
Матвієнко Т.В
 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
  4 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
Середа 1 Інформ. та комп.техн/ Технічна механіка
Мироненко ./Чебукіна В.Ф.
  1  -------/Інформ. та комп.техн
----------/Мироненко, Дядюн
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Математика      
Давиденко Т.М,
 
3 Осн. екології:Екологія/------
Матвієнко Т.В./------------------
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
4     4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
Четвер 1 Математика      
Давиденко Т.М,
  1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Фізика і астрономія/БЖД
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Дядюн
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  1 Українська мова
Куцак Т.О.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 ТОЕ
Клєпов В.П.
 
3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
  3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
 
4     4    
Вівторок 1     1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Осн.економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
 
4 ТОЕ
Савченко С.О.
  4 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
 
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1 ТОЕ
Клєпов В.П.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4 Фізична культура/
Технічна механіка
КоцегубовС.А./ЗіменсЮ.В.
  4    
Четвер 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
3 ТОЕ
Савченко С.О.
  3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1    
2 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
  3 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
4     4 Тех. мех/Фізична культ
Зіменс Ю.В./Коцегубов 
 
    241 № ауд     № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1    
2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  2    
3 Економ,організ. та планув.підприємства
Шепель Т.В.
  3    
4 Осн.економ.теорії/ БЖД
Аблова Г.В./Мадаєва А.С.
  4    
Вівторок 1     1    
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2    
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  3    
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2    
3 Осн.екон.теорії/Економ
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2    
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Основи екології/ Фізика і астрономія
Матвієнко/Чолак
  1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2    
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  3    
4     4    
    261 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 БЖД/ Основи економ теорії
Мадаєва А.С./АбловаГ.В.
  4 БЖД/ Основи економ теорії
Мадаєва А.С./АбловаГ.В.
 
Вівторок 1 Господар. законодав.
Ротань Н.В.
  1 Економіка підприємства
Аблова Г.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко Н.Г.
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4     4    
Середа 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Математика
Кузякіна О.В.
 
4     4    
Четвер 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  3 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/ Основи екології
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
  1 Фізика і астрономія/ Основи екології
Чолак С.І./Матвієнко Т.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Математика
Кузякіна О.В.
 
4     4    
    251 № ауд.   252 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3 Математика
Вічна О.В.
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
  2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
 
3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4     4    
Середа 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
 
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  3 Математика
Вічна О.В.
 
4     4 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
 
2 Осн. програмування
Філонюк, Носова
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  1 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
3 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  3 Осн. програмування
Філонюк, Носова
 
4 Фізика і астроном./---------
Семакова Т.О./---------------
  4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Основи економ.теорії/Економіка
Наконечна В.І.
 
4  -------/Фізика і астрономія
---------/Чолак С.І.
  4    
Вівторок 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Гладков Г.Б.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Іноз.мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаО.В
 
3 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
  3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
 
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
 
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Фізична культура
Береговий М.М.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
  3 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
 
4     4    
Четвер 1 Іноз.мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаО.В
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Українська мова
Удод Л.В.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Інжен. та комп графіка/ -----
Зіменс, Мироненко/---------
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Основи економ.теорії/Економіка
Наконечна В.І.
  3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
 
4 Технології: Автомобілі/
Інж. та комп. графіка
Сорокін/Зіменс,Мироненко
  4   ---------/ Фізика і астрономія
-----------/Чолак С.І.
 
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1
 
2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко 
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко, Наумкіна
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4 Математика
Сафонова Г.Ф.
  4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П., Намкіна О.В.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 ТЕМК
Бездворний,Волошин
 
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4 Фізика і астрономія/---
Семакова Т.О./----
  4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 
Середа 1
  1 Осн.екон.теорії/Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
  2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
  4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
Четвер 1 ТЕМК
Бездворний,Волошин
  1 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
3 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко 
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  1 Податкова система
Живець А.М.
 
2 Старахув.у туризмі
Литвиненко І.В.
  2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  3 Облік і звіт в БУ /---
Аверіна С.А/---
 
4     4    
Вівторок 1 Старахув.у туризмі
Литвиненко І.В.
  1    
2 Основи менеджменту
Литвиненко І.В.
  2 Господарське законодавтво
Ротань Н.В.
 
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
  3 Облік у гал. народ.госп.
Комліченко О.О.
 
4     4 Податкова сис./Контрль та ревіз
Живець/ Комліченко
 
Середа 1     1  ---/Госп.законодавство
----/Ротань Н.В.
 
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
  2 Управлінський облік
Живець А.М.
 
3 Основи менеджменту
Литвиненко І.В.
  3 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А
 
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна, Аносова
  4 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
Четвер 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
  1 Облік і оподат малих підпр
Живець А.М.
 
2 Старахув.у туризмі
Литвиненко І.В.
  2 Податкова система
Живець А.М.
 
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  3 Облік у гал. народ.госп.
Комліченко О.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
  1    
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна, Аносова
  2 Упр.облік/Облік і оподат малих підпр
Живець А.М.
 
3 Основи менеджменту
Литвиненко І.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
 
4     4 Контроль і ревізія
Комліченко О.О.
 
             
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  1 Газова динаміка
Шалапко І.
 
2 Техн.машинобудув.
Крижановська О.В.
  2 Техн.склад.та випроб.двиг.
Шалапко І.
 
3 Основи.ох.праці.
Федіна І.В.
  3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
4     4    
Вівторок 1 Осн.розрахун.дет маш
Рябініна О.М
  1 Економ.підпр./------
Чебукін Ю.В.  /-------- 
 
2 Облад.для формоутв.поверх.
Рябініна О.М
  2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
3 Основи САМ-систем
Крижановська О.В.
  3 Експл.та ремонт двиг.
Шалапко І.
 
4   КП
Рябініна О.М.
  4    
Середа 1 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  1 Системи двигунів
Гладков Г.Б.
 
2 Техн.машинобудув.
Крижановська О.В.
  2 Газова динам/
Техн.склад.та випроб.двиг.
Шалапко І.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3 Експл.та обслугов.машин.
Шалапко І.
 
4     4    
Четвер 1 Основи САМ-систем
Крижановська О.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Павліченко
 
2 Осн.розрахун.дет маш
Рябініна О.М
  2 Осн. Технол. машинобуд.
Крижановська О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  3 Системи двигунів/---
Гладков Г.Б./---
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  1    
2 Основи.ох.праці.
Федіна І.В.
  2 Економ.підприєм.
Чебукін Ю.В.   
 
3 Облад.для формоутв.поверх.
Рябініна О.М
  3 Експл.та ремонт двиг./Констр. та динам. двиг.
Шалапко І./Якушенко 
 
4     4  КП
Якушенко С.О.
 
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електропостачання підпр.
Васеньова Ю.О.
  1 Електроустаткування підпр.
Дрозд Д.А.
 
2 Охорона праці
Федіна І.В.
  2 Охорона праці
Федіна І.В.
 
3 Основи пром.електр, мікропроцес. тех. та автом
Савченко С.О.
  3 Основи електроенерг. і електропостач.
Васеньова Ю.О.
 
4     4    
Вівторок 1     1
 
2 Комп. техніка та прогр.
Богуш
  2 Електробезпека
Дрозд Д.А
 
3 Електробезпека
Дрозд Д.А
  3 Комп. техніка та прогр.
Богуш
 
4 Автоматика
Дрозд Д.А.
  4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
Середа 1
  1
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Основи пром.електр/Осн. Електроенерг.і електропостач
Савченко/Васеньова
 
3 Основи пром.електр, мікропроцес. тех. та автом
Савченко С.О.
  3 Електричне освітлення
Дрозд Д.А.
 
4 Електропостачання підпр.
Васеньова Ю.О.
  4 Проектування систем нетрадиційної енергетики
Клепов В.П..
 
Четвер 1 Електроустаткування підпр
Дрозд Д.А.
  1  Основи пром.електр, мікропроцес. тех. та автом
Савченко С.О.
 
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  2 Електроустаткування підпр.
Дрозд Д.А.
 
3 Комп. Техн/Осн.пром.елекр.
Богуш/Савченко
  3 Електрич.освітл/Електробезпека
Дрозд Д.А.
 
4     4    
П'ятниця 1 Енергозбереж.та енерг.менедж
Шаброва С.М.
  1    
2 Електробезпека/Автоматика
Дрозд Д.А
  2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
3 Електроустаткування підпр
Дрозд Д.А.
  3 Основи пром.електр, мікропроцес. тех. та автом
Савченко С.О.
 
4     4 Проектув сиснетрад.енерг/Комп.техн.в прогр.
Клепов В.П./Богуш А.Р.
 
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1
 
2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  2 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
 
3 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
  3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко/Власенко
  4 Економіка/Бух. облік
Чебукін Ю.В. /Комліченко
 
Вівторок 1 Дискретна математ
Вічна О.В.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
 
2 Економіка
Чебукін Ю.В.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О
 
3 Теор.ймовірн.та там.стат
Сафонова Г.Ф.
  3 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
 
4 Бухгалтерський облік/--
Комліченко О.О/---
  4    
Середа 1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
  1 Економіка
Чебукін Ю.В.
 
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О
  2 Дискретна математ
Вічна О.В.
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Теор.ймовірн.та там.стат
Сафонова Г.Ф.
 
4     4    
Четвер 1  ---/Теор.ймовірн.та там.стат
---/Сафонова Г.Ф.
  1 Теор.йм.та мат.стат /Осн.прогр.інж
Сафонова /Коленко 
 
2 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
  2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
3 Осн.прогр. Інж./Економіка
Рогоцька /Чебукін Ю.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко/Власенко
 
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Дискр.математ/ООП
Вічна О.В./Багмет Т.Є
  2 ООП/Дискр.математ
Багмет Т.Є/Вічна О.В.
 
3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  3 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
 
4 Осн.прогр. інженерії
Рогоцька Н.Ю.
  4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
 
3 Технолог.експлуат авт
Гладков Г.Б.
  3 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
4 Електрообл.авто/Економіка підпр
Савченко / Аблова
  4 Технолог.експлуат авт
Якушенко С.О.
 
Вівторок 1     1    
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  2 Економіка підприємства
Аблова Г.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гречана
  3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
4 Осн. Техн. Машиноб./Суч.комп.техн
Крижановська/ Мироненко,Зіменс
  4 Суч.комп.техн/Осн. Техн. Машиноб
Мироненко,Зіменс/Крижановська
 
Середа 1     1 КП
Якушенко С.О.
 
2 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
  2 Технолог.експлуат авт
Якушенко С.О.
 
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
 
4 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  4 Економіка підпр/Електрообл.авто
 Аблова/Савченко
 
Четвер 1 Технолог.експлуат авт
Гладков Г.Б.
  1 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  2 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
 
3 Осн. технології машинобудування
Крижановська О.В
  3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
  1    
2 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
  2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
3 Економіка підприємства
Аблова Г.В.
  3 Осн. технології машинобудування
Крижановська О.В
 
4     4 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
 
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
  2 Обгрунтування господарських рішень
Шепель Т.В.
 
3 Податкова система
Живець А.М.
  3 Податкова система
Живець А.М.
 
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
  4    
вівторок 1 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
  1 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
2 Інформаційні системи та тех
Наконечна В.І.
  2 Інформаційні системи та тех
Наконечна В.І.
 
3 Страхування/Бірж.діяльн
Ротань/ Чебукін Ю.В.
  3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
 
4     4    
Середа 1 Госп.законодав./Под.системи
Ротань/Живець
  1 Госп.законодав./Под.системи
Ротань/Живець
 
2 Страхування
Ротань Н.В.
  2 Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
3     3    
4     4    
Четвер 1     1    
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
  2 Планув.та орган.діял./Обгрунт госп.рішень
Аблова / Шепель 
 
3 Податкова система
Живець А.М.
  3 Податкова система
Живець А.М.
 
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
  4 Управління витратами
Живець А.М.
 
П'ятниця 1 Комерцій.товарознавство
Наконечна В.І.
  1 Управління витратами
Живець А.М.
 
2 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
  2 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
  3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
 
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Системне програмування
Левицький В.М.
  1
 
2 Периферійні пристрої 
Бездворний
  2 Фіз.вихов.
Федін ЮМ.
 
3 Фіз.вихов.
Федін ЮМ.
  3 Правознавство 
Мадаєва
 
4 Комп.сист.та мережі/---
Бабикін/---
  4 Сист.прогр/Комп.сист
Левицький /Бабикін
 
Вівторок 1 Економіка/Арх.комп. 
Живець / Максимова
  1 Арх.комп'ютера/---
Максимова/----
 
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
  2 Економіка орг.вир
Живець А.М.
 
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна Власенко
  3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
 
4     4 Системне програмування
Левицький В.М.
 
Середа 1 Периферійні пристрої 
Бездворний
  1    
2 Правознавство 
Мадаєва
  2 Комп.сист.та мережі
Бабикін
 
3 Комп.сист.та мережі
Бабикін
  3 Периферійні пристрої 
Бездворний
 
4     4 Економіка/Правозн
Живець /Мадаєва
 
Четвер 1 Системне програмування
Левицький В.М.
  1    
2 Арх.комп'ютера
Максимова
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Власенко
 
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
  3 Периферійні пристрої 
Бездворний
 
4     4 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
 
П'ятниця 1 Сист.прогр/Правозн
Левицький /Мадаєва
  1 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
 
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна
  2 Системне програмування
Левицький В.М.
 
3 Комп.сист.та мережі
Бабикін
  3 Арх.комп'ютера
Максимова
 
4 Економіка орг.вир
Живець А.М.
  4 Комп.сист.та мережі
Бабикін
 
    319       № ауд.
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Планування та контр.     Шепель Т.В.   3    
4 Логістика
Живець А.М.
  4    
Вівторок 1 Фіз.вихов./Економетрика
Колісніченко/Живець
  1    
2 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П.   2    
3     3    
4     4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Четвер 1     1    
2 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П.   2    
3 Економ. та менеджмент
Ротань Н.В.
  3    
4 Аналіз госп.діял./----------
Комліченко/---------------
  4    
П'ятниця 1 Внутр.економ.мех/-------
Чебукін Ю.В../--------
  1    
2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
  2    
3 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
  3    
4     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1     1    
2  ------/Систем. програм.
-------/Сафонов М.С
  2 Парал.та розпод.обч.
Левицький В.М.
 
3 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
  3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
4 Фіз.вихов. / Комп. дискрет. матем.
Колісніченко/Флонюк
  4 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
вівторок 1 Інж.прогр.забезп./ Осн. наук. дослід. роб.
Карлова Н.І. /Яковенко В.Д.
  1 Менедж.та маркетинг
Ротань Н.В.
 
2 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В.   2 ООП
Багмет Т.Є.
 
3     3 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
 
4     4    
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 РОБОТИ   3 РОБОТИ  
4 СТУДЕНТА   4 СТУДЕНТА  
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В.   1 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П.  
2 Захист інф.у КС
Карлова Н.І.
  2 Систем.програм. заб./ Фізичне вих
Сафонов /Колісніченко
 
3 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
  3 Теор. інф. та кодув.
Карлова Н.І.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
2 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
  2 Лінійні інтегр.схеми/
Теор. інф. та кодув.
Максимова /Карлова Н.І.
 
3 Візуал.програмув./Розробка ПП
Багмет Т.Є./Багмет Т.Є.
  3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   361 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.
 
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
 
3 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко /Маляренко
  3 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
 
4 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  4    
Вівторок 1     1 Осн підприєм.діял
Шепель Т.В.
 
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
  3 Основи оподаткув.
Живець А.М.
 
4 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  4    
Середа 1     1 Облік у галузях економ.діял.
Комліченко О.О.
 
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
  2 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
НаумкінаО.В, АносоваЮ.П
  3 Охорона праці
Живець А.М.
 
4     4    
Четвер 1 Страхування в туризмі
Литвиненко І.В.
  1 Менедж. і маркетинг/-------
Ротань Н.В./-------------------
 
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  2 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
 
3  ---------/Ін.мова (англ) тур.інд.
------/Наумкіна, Аносова
  3 Управлін.обл.
Живець А.М.
 
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Основи маркетингу
Шепель Т.В.
  2 Фіскал.адмініструв
Живець А.М.
 
3 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  3 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
 
4 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  4    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  2 Теорія двигунів/Констр. та динам. двиг
Якушенко С.О.
 
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  1 Інж. та комп.графіка
Зіменс Ю.В.
 
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3    
4     4    
Середа 1 Механ.та приводи машин /Основи матеріалооб.
Рябініна О.М.
  1  КП
Зіменс ЮВ.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  2 Деталі машин
Рябініна О.М.
 
3 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
  3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
4     4    
Четвер 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
  1 Сист.забезпеч.якості/
Інж. та комп.графіка
Куценко О.І./Зіменс Ю.В.
 
2 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
  2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О.  
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  3 Іноземна мова за ПС/
Електротех.,електр.
Павліченко /Клєпов 
 
4     4    
П'ятниця 1 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  2 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
 
3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
  3    
4     4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  1    
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
4     4 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
 
Вівторок 1 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
  1 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
4     4    
Середа 1 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
  1 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
2 Електричні машини
Богуш А.Р.
  2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
3 Електропост.підпр.і цивіл.споруд
Васеньова Ю.О.
  3 Віднов. джерела енергії /
Електр.та технічні вимір
Клєпов В.П./Дрозд Д.А.
 
4     4    
Четвер 1 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  1 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
 
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
3 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електропост.підпр.і цивіл.споруд/Електр.та технічні вимір
Васеньова Ю.О./ДроздДА
  1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  2 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
 
3 Електричні машини
Богуш А.Р.
  3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
4     4    
    341 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
  1 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
 
2 Охорона праці
Живець А.М.
  2 Охорона праці
Живець А.М.
 
3 Логістика
Живець А.М.
  3 Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
  1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
2 Біржова діяльність
Шепель Т.В.
  2 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4     4    
Середа 1 Ціноутворення
Живець А.М.
  1 Ціноутворення
Живець А.М.
 
2 Логістика/Комерцій. товарознавство
Живець А.М./НаконечнаВ.І,
  2 Бюджетування
Аблова Г.В.
 
3 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
  3 Основи підпр.діяльності
Шепель Т.В.
 
4     4 Обгрун.господ. рішень/ Економ.серед. підпр.
Шепель Т.В.
 
Четвер 1     1    
2 Фізичне вих.
Колісніченко О.В.
  2 Фізичне вих.
Колісніченко О.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
  4 Планув.і контроль діял
Аблова Г.В.
 
П'ятниця 1 Охорона праці/Інформ системи і технол.
Живець А.М./НаконечнаВ.І.
  1 Охорона праці/Інформ системи і технол.
Живець А.М./НаконечнаВ.І.
 
2 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
  2 Бюджетування/ Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
  1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
2 Осн.прогр. інженерії
Рогоцька Н.Ю., Коленко
  2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
3 Об'єктно-ор. програмув./
Алгор. та структ.даних
Багмет Т.Є, Носова Г.В./ Левицький,Коленко
  3 Алгор. та структ.даних/
Об'єктно-ор. програмув
Левицький,Багмет Т.Є/ Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Коленко 
 
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
 
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
2 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Рогоцька
  2 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
 
3 Комп.схемотехніка /
Архіт. комп.   
Уткіна Н.Є, Волошин В.П/ Бездворний,Волошин.
  3 Архіт. комп. / Комп.схемотехніка  
Бездворний І.І./Уткіна Н.Є.
 
4     4    
Четвер 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Коленко
  3 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Рогоцька
  1 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.,Багмет Т.Є.
 
2 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
  2 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Коленко 
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
  1 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
 
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  2 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4     4    
Вівторок 1 Сист.забезпеч.якості/------
Куценко О.І./-----------
  1    
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
3 Ін.мова за ПС
Павліченко, Гречана
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
  4 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
 
Середа 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
 
3 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
  3 Ін.мова за ПС/ Сист.забезпеч.якості
Павліченко,Пестушко/Куценко
 
4     4    
Четвер 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
2 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
  2 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
 
3  ----------/Ін.мова за ПС
--------/Павліченко, Гречана
  3 Інж.та комп.графіка
ДядюнК.В.,ЗіменсЮ.В.
 
4     4  КП
Зіменс ЮВ.
 
П'ятниця 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
  1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Ін.мова за ПС
Павліченко,Пестушко
 
3 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  1 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
2 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
  2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
 
4     4    
Вівторок 1 Дискретна математика
Рослякова С.В. 
  1    
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
  2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП, Власенко
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Дискретна математика
Рослякова С.В. 
 
4     4 Організація БД
Маляренко А.О,
 
Середа 1 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
  1    
2 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
4     4 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
 
Четвер 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  1 Організація БД
Маляренко А.О,
 
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
  2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електрорадіовим./ Дискретна математика
Бездворний/Рослякова
  1 Дискретна математика/ Електрорадіовим.
Рослякова/Бездворний
 
2 Комп. Схемотехніка/ Організація БД  
Уткіна Н.Є/МаляренкоАО
  2 Організація БД/ Комп. схемотехніка 
Маляренко / Уткіна
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
4     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Системне програмув./
Машино-орієнтовані мови
Сафонов М.С./Нарожний
  1 Фізичне вих
КолісніченкоО.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
3     3  --------/Фізика
-----------/Семакова Т.О.
 
4     4    
Вівторок 1 Бази даних
Сафонов М.С.
  1    
2 Web-програмування
Нарожний(Левицький )
  2 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
 
3     3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
 
4     4 Систем.програм. забез.
Сафонов М.С.
 
Середа 1 Операційні системи/--------
Сафонов М.С./---------------
  1    
2 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
  2 Системне програм./Арх.комп
Сафонов М.С./МаксимоваО.Є
 
3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
  3 Фізика
Семакова Т.О.
 
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  4 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
 
Четвер 1 Машино-орієнтов.мови
Нарожний(Сафонов)
  1 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Алгор. та структури
Нарожний О.В (Левицький)
  2 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Фізичне вих/-------------
КолісніченкоО.В../----------
  3 Іноземна мова за ПС/------ Аносова Ю.П./------------  
4     4    
П'ятниця 1     1 Системне програм.
Сафонов М.С.
 
2  ------/Web-програмування
-----/Нарожний(Левицький)
  2 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
 
3 Візуальне програм
Багмет Т.Є.
  3 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
 
4 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  4 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
 
    319 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Оптиміз. методи та мод.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  4    
Вівторок 1 Фізичне вих/
Оптиміз. методи та мод.
Колісніченко/Сафонова
  1    
2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
  2    
3     3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
  2    
3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
  4    
Четвер 1 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
  1    
2 Методол. та орг. наук./
Сист.техн.пром.
Живець А.М.
  2    
3  --------/Внутр.економ мех
---------/Шепель Т.В
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2    
3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Груп. динаміка і комун.
Багмет Т.Є.
  1 Комп'ютерні системи
 Сафонов М.С.
 
2 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
  2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
3 Управл. IT-проект/---------
Арбузова Ю.В./------------
  3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
4     4    
Вівторок 1     1 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.  
2 Безпека прог. та даних
Коленко В.В.
  2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
4 Сист.штучного інтелекту                   Сафонов М.С.   4    
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 РОБОТИ   3 РОБОТИ  
4 СТУДЕНТА   4 СТУДЕНТА  
Четвер 1     1 Технол.проект./
Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
 
2 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
3 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
2     2 Комп'ютерні системи
 Сафонов М.С.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  4    
    419 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   1    
2 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П.   2    
3     3    
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Середа 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   1    
2 Ризикологоія               
Чебукін Ю.В.
  2    
3 Інвестування                  
Чебукін Ю.В.
  3    
4     4    
Четвер 1     1    
2     2    
3 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   3    
4 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П.   4    
П'ятниця 1     1    
2     2    
3 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   3    
4 Ризикологоія / Інвестування             
 Чебукін Ю.В.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на І семестр 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    405 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Статистика/---
Аблова Г.В./---
  1    
2 Основи менеджменту
Литвинеко І.В.
  2    
3 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Логіка
Мадаєва А.С.
  1    
2 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
  2    
3     3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова (рівень В2)
Аносова Ю.П,
  2    
3 Основи менеджменту
Литвинеко І.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Логіка/---------
Мадаєва /-------------
  1    
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2    
3  ---------/Страх.в тур
---------- /Литвиненко
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Основи менеджменту/
Орг.спеціал.туризму
Литвинеко І.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2    
3     3    
4     4    
    411 № ауд.   421 № ауд.
Понеділок 1     1 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
 
2 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
  2 Іноземна мова за ПС
Павліченко , Гончарова
 
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  3 Експл.та ремонт двигунів/ Сист. автом. проект. двиг
ЯкушенкоС.О./ШалапкоІ.О
 
4 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
  4  КП
Якушенко С.О.
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
  1    
2 Основи охорони праці
Федіна І.В.
  2 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
 
3 Економіка, організація
Шепель Т.В.
  3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
 
4 КП
Крижановська О.В.
  4 Осн.охорони праці
Цап В.В.
 
Середа 1 Іннов. техн. в маш/ Спец.комп.техн
Дядюн /Крижановська
  1 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
 
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
 
3 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
  3 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
 
4     4    
Четвер 1 Основи охорони праці/ Основ тех. маш.
Федіна І.В./Рябініна О.М.
  1 Авт.сист керув.двиг./ Комп.діагност
Гладков Г.Б
 
2 Економіка, організація
Шепель Т.В.
  2 Філософія
Мадаєва А.С.
 
3 Філософія
Савенок Л.А.
  3 Експл.та ремонт двигу
Якушенко С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
  1    
2 Іноз. мова (рівень В2)
Сіденко, Гречана
  2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
 
3 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
  3 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко, Гончарова
 
4     4 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
 
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1 КП
Дрозд Д.А.
  1    
2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  2 Програм.забезпеч.проектув.електр
Савченко С.О.
 
3 Сист.керув.електропр./ Електрообл.поб.пр.
Савченко С.О./БогушАР
  3 Енергозбереження та енерг менеджмент
Шаброва С.М.
 
4 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
  4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 1 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  1 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
  3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
4     4    
Середа 1 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
  1 Програм.забезпеч.проектув.електр/ Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
2 Енергозбер.2
Шаброва С.М
  2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
 
3 Електроустаткування 2/ Економіка та організ.  
Дрозд Д.А./АвчерінаС.А.
  3 Економіка та організ./ Енергозбер.реж.та техн                      Аверіна С.А./КлєповВ.П.  
4 КП
Аверіна С.А.
  4 КП
Клєпов В.П.
 
Четвер 1 Налагодж. електроуст./ Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
  1 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл./ Електричне освітл
Дрозд Д.А.
 
3 Іноз. мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
  3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А.  
4     4  КП
Аверіна С.А
 
П'ятниця 1 Філософія
Мадаєва А.С.
  1 Електроустаткування 1/ Енергозбер. та енерг
Дрозд Д.А./ШаброваС.М.
 
2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
  2 Енергозбер.реж.та техн                      КлєповВ.П.  
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Філософія
Мадаєва А.С.
 
4     4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Конструювання ПЗ/ Автоматиз. системи   
Багмет Т.Є./КоленкоВ.О.
  1 Автоматиз. системи / Конструювання ПЗ               
Коленко В.О./Багмет Т.Є.
 
2 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М.   2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Теор.ймов. та мат. стат.
Рослякова С.В.
  3 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
 
4     4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
 
2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
  2 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М.  
4     4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
Середа 1 Проектний практикум
Левицький В.М.
  1    
2 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  2 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.  
3 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
  3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Власенко
 
4     4 Проектний практикум
Левицький В.М.
 
Четвер 1     1 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
 
2 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
  2 Теор.ймов. та мат. стат.
Рослякова С.В.
 
3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Власенко
  3    
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
  4    
П'ятниця 1 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.   1 Інстр.засоби ВП / Проектний практикум                 Левицький В.М.  
2 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
  2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
 
3 Інстр.засоби ВП / Проектний практикум                 Левицький В.М.   3 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
 
4     4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
  1    
2 Осн охор праці
Цап В.В
  2 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
 
3 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Гладков / Савченко
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,НаумкінаОВ
 
Вівторок 1 Сис. автомат. проект
Мироненко Н.В.
  1 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
 
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
  2 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Гладков / Савченко
 
3 Філософія
Савенок Л.А.
  3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,ПестушкоАВ
  1    
2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
  2 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
 
3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
  3 Діагн.авто
Савченко С.О.
 
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
  2 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко,Наумкіна
 
3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
  3 Осн охор праці
Цап В.В
 
4     4    
П'ятниця 1  КП
Сорокін О.М.
  1 Філософія
Савенок Л.А.
 
2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
  2 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
 
3 Діагн.авто
Савченко С.О.
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4 Іноз. мова (рівень В2)
Павліченко,Пестушко 
  4 КП
Шалапко І.О.
 
    481 № ауд.   482 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
  2    
3 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.,Волошин
  3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
  4 Web-програмування/
Техн. обслугов. комп.
Левицький/ Бездворний
 
Вівторок 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
  1    
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.
 
3 Операційні системи
Сафонов М.С.
  3 Теорія інф. та кодування
Коленко В.В.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
Середа 1 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Захист інформації
Коленко, Маляренко
  2  --------/Операційні системи
--------/Сафонов М.С.
 
3 Web-програмування
Левицький В.М.
  3 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
 
4     4 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
 
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Власенко
  1 Web-програмування
Левицький В.М.
 
2 Осн. констр. комп./
Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.,Волошин
  2 Іноземна мова р В2
Аносова Ю.П.
 
3     3 Захист інформації
Нарожний О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Теорія інф. та кодування/
Захист інформації
Коленко, Маляренко
  1    
2 Іноземна мова р В2
Аносова, Власенко
  2    
3 Операційні системи
Сафонов М.С.
  3 Теорія інф. та кодування/ Захист інформації
Коленко В.В./Нарожний
 
4     4 Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.
 
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
  3 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.  
4 Фізичне виховання      
Колісніченко О.В.
  4 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
Вівторок 1     1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
 
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
 
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 КУРСОВОГО   2 КУРСОВОГО  
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
Четвер 1     1    
2 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  2 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
3 Сист.штучного інтелекту/
Груп.дин.і комун
СафоновМС/Багмет Т.Є.
  3 ООП/Комп. сис.
Багмет Т.Є./Сафонов М.С.
 
4 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
 
П'ятниця 1     1 Фізичне виховання      
Колісніченко О.В.
 
2 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект./ Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В.   3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
4 Безп.прог.та даних/-------    Коленко В.В./----------------   4    
    419 № ауд.     № ауд
Понеділок 1 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
  1    
2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В.   2    
3     3    
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  2    
3 Страхування
Ротань Н.В.
  3    
4 Фіз. виховання
Федін Ю.М.
  4    
Четвер 1 Міжн. економіка
Живець А.М
  1    
2 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
  2    
3 Держ.рег.ек\--------
Шепель Т.В.\---------------
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
  1    
2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
  2    
3     3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./